سرمایه گذاران رمیدن در Mnuchin ایده از کوتاه شدن ساعات معاملاتی در میان coronavirus نگرانی

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin پیشنهاد روز سه شنبه که این کشور در مبادلات سهام ممکن است کوتاه خود را در ساعات معاملاتی نمی تواند از بیش به خوبی با سرمایه گذاران وضعیتی وخیم از وال استریت بدترین روز در سه دهه و رشد نگرانی در مورد کوروناویروس.

در یک کنفرانس خبری Mnuchin گفت: برگ برنده دولت در نظر دارد برای حفظ بازارهای اما گفت کوتاه معاملات ممکن است مورد نیاز در برخی از نقطه.

سرمایه گذاران ذکر مشکلات بالقوه در برش معاملات مانند افزایش فشار بر تجارت الکترونیکی زیرساخت ها و صدمه زدن به بازار اعتبار به خصوص اگر آن را به عنوان یک حرکت برای جلوگیری از تلفات بیشتر است.

“سرمایه گذاران باید احساس به عنوان اگر سیستم مالی است که انجام کسب و کار به طور معمول” گفت: چاد Morganlander ارشد مدیر نمونه کارها در واشنگتن عبور مشاوران در فلورهام پارک نیوجرسی.

با دولت و دولت های محلی در سراسر ایالات متحده در نظر گرفتن مراحل شامل coronavirus گسترش از جمله بسته شدن مدارس و رستوران ها و دیگر مکان جلسه پرسش باید swirled در مورد اینکه آیا بازار سهام خواهد شاتر.

S&P 500 با افزایش 5 درصد در روز سه شنبه rebounding از روز دوشنبه نزدیک به 12 درصد کاهش بود که بدترین روز کاهش از سال 1987. با S&P 500 به پایین تقریبا 30 درصد از آن رکورد در فوریه. 19 بسیاری از سرمایه گذاران شده اند و تمایلی به پیش بینی چقدر بیشتر وال استریت ممکن است سقوط.

در روز جمعه بازار بورس است که متعلق به شرکت بین قاره ای ارز صادر گر هشدار است که هدف آن حفظ حقوق صاحبان سهام و گزینه های تجاری طبقه باز “در روزها و هفته های پیش رو است.”

“ما کاملا معتقدیم در نگه داشتن بازار باز” Mnuchin به خبرنگاران گفت:.

“ما ممکن است به یک نقطه که در آن ما کوتاه شدن ساعت, اگر این چیزی است که آنها نیاز به انجام, اما آمریکایی ها باید بدانند که ما در حال رفتن به انجام همه چیز را که آنها دسترسی به پول خود را در بانک های خود را به پول خود را در 401(k)و به پول در بازار سهام,” او اضافه شده است.

آخرین بار NYSE بسته درهای خود را به دلیل شرایط پیش بینی نشده بود در سال 2012 پس از طوفان سندی کتک شهر نیویورک است. پس از سپتامبر 11, 2001, حملات به مرکز تجارت جهانی در نیویورک و پنتاگون در واشنگتن, دی سی, NYSE نمی بازگشایی تا سپتامبر 17, یک روز هنگامی که S&P 500 با سقوط نزدیک به 5 درصد است.

“این احتمال وجود دارد که ما را کوتاه تر معاملات نسبت به بستن بازار, اما من باور نمی کنم که بیشتر از هر چیز گفت:” الیور Pursche رئیس استراتژیست بازار در Bruderman مدیریت دارایی در نیویورک است.

دنیس کیر, اختصاصی تاجر در تجارت روشن در لاس وگاس گفت: محدود یک شبه تجاری پنجره برای S&P futures, شناخته شده به عنوان E-مینی کامپیوترها ممکن است کمک به کاهش نوسانات. باز تقریبا در سراسر ساعت اواخر شب تجارت در E-مینی کامپیوترها اغلب نازک و فرار و می تواند تاثیر زیادی بر روی سرمایه گذاران به دنبال یک نقطه مرجع جلوتر از دیوار خیابان را زنگ افتتاحیه, او گفت:.

“رای من خواهد بود به کاهش ساعات معاملاتی اما اگر آنها در حال رفتن به یک شبه E-mini تجارت در وهله اول من خواهد نگاه” دیک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>