کمیته بین المللی المپیک باید چهره coronavirus واقعیت و به تعویق انداختن بازی های المپیک 2020

همه ما همه ما رفتن را از طریق مراحل مختلف انکار ورزشی که در آن نگران هستند. ما در حال ورود به هفته 3 ما بازی کنند و ما در اینجا به گزارش که خورشید هنوز می آید تا هر روز صبح آن را هنوز هم مجموعه هر شب و هر زمان آنها را پخش دوک-کنتاکی بازی از سال 1992 ریک Pitino هنوز هم نمی گارد inbounds منتقل می کند.

(شاید او پریشان Iona کار 28 سال در آینده خود را.)

وجود دارد یک بخشی از ما, همه ما است که به ضرب و شتم پایین توهم خوش کمین در داخل. منطقی ما می دانیم که آن را مدتی قبل از ما زنده رویداد ورزشی اما حتی به عنوان ما شروع به رویای سفارش $12 Heinekens در ورزشگاه ما به نوبه خود در تلویزیون و وجود رژیم صهیونیستی است. کومو گفت: به سادگی از COVID-19: “آن را به کار راه خود را از طریق جامعه است. اما آن را به چهار ماه شش ماه نه ماه. ما در آن محدوده. هیچ کس تا به یک توپ کریستال, هیچ کس نمی تواند به شما بگویم.”

چهار ماه. شش ماه. نه ماه.

این سخت است که پتانسیل واقعی غرق در.

آن را به صورت تصاعدی بیشتر سرگرم کننده برای دیدن بیل جیمز پدرخوانده مدرن بیس بال تجزیه و تحلیل پست در توییتر به عنوان او این آخر هفته: “انتخاب این روز که در آن شما فکر می کنم عمده-لیگ بیس بال فصل آغاز خواهد شد. من انتخاب کنید: ممکن است 15.”

(مگر اینکه او به معنای مارس 15 2021. که به نظر می رسد معقول تر.)

البته جیمز مانند بقیه از ما است که یک فن است. ما مجاز ما اسپاسم خوش بینی حتی وقتی که خونریزی به توهم. وجود دارد بعد از همه چیز منطقی در مورد زندگی و مرگ با یک تیم هاکی; چرا باید وجود داشته باشد هر چیزی منطقی در مورد تمایل به دیدن یک بازی هاکی?

متفاوت است زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد کسانی که همه چیز. ما شاهد بسیاری از که دو هفته پیش هنگامی که مردمی که اجرای ورزش لیگ و مسابقات بسکتبال و سایر عملیات از جمله آمد و به سرعت سنجیده و در نهایت پشیمانی پر (اما مناسب) تصمیم به تعطیل کردن. پوچی که سنت جان-کریقتن بازی برای نیم است که چیزی بزرگ شرق و به طور خاص کمیسیون وال Ackerman خواهد شد که برای پاسخ به در زمان هنگامی که ما را دولتی و خصوصی inquests چگونه همه از این پایین رفت.

Olympics
کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ.سازمان حفاظت محیط زیست

و در حال حاضر وجود دارد این است که کمیته بین المللی المپیک که در حال حاضر باید رسیده اند به این نتیجه غم انگیز است که آینده توکیو بازی باید حداقل یک سال به تعویق افتاد. ایالات متحده آمریکا شنا و دو و میدانی کمیته در حال حاضر به نام برای آن است. بنابراین به تعداد فزاینده ای از سازمان ملل.

فراموش نکنید مشکوک امکان که جهان احساس خواهد شد به درستی پاک و مقادیر در ژوئیه 24, هنگامی که رژه از سازمان ملل و 11,000 ورزشکاران در حال برنامه ریزی برای مارس به ورزشگاه المپیک برای مراسم افتتاحیه. بیایید می گویند خوش در میان ما پیروز شویم و ما شروع به دیدن زندگی ورزشی دوباره مدتی در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای است.

حتی می سازد که این مفهوم در زمان شروع احمقانه است. تنها 4,000 از آن 11,000 ورزشکاران باید به درستی واجد شرایط برای بازی. محاکمات که تعیین رقبا باید تا حد زیادی به تعویق افتاده است در حال حاضر, و یا قطعی می شود. محدودیت های مسافرتی مایع هستند در بهترین حالت. بازی های المپیک در بهینه بار یک لجستیکی باتلاق; در میان جهانی همه گیر آنها فاجعه بار خواهد بود.

در عین حال کمیته بین المللی المپیک تصریح کرد: روز شنبه که آن را صبر کنید تا زمانی که چهار هفته قبل از تصمیم گیری چه باید بکنید در مورد بازی با تعویق تا سال 2021 به likeliest جایگزین. و حتی که امتیازی شد و تنها به پس از نصب فشارهای محلی المپیک کمیته التماس کمیته بین المللی المپیک به انجام کار درست.

گاهی درست است که به سادگی آشکار است. آن است که در اینجا. بازی های المپیک, بعد از همه, باید بیشتر شناخته شده جای خود را در امور جهان است. در سال 1916 تابستان بازی لغو شد به دلیل جنگ جهانی اول و هر دو فصل تابستان و زمستان بازی های 1940 و ’44 لغو شد با توجه به جنگ جهانی دوم است. کمیته بین المللی المپیک احتمالا باید متوقف ’72 بازی پس از تروریست های خون آلود مونیخ المپیاد, اما آن را تا به حال برای پاسخ به سوالات سخت در مورد آن برای 48 سال و به درستی چنین است.

در حال حاضر ؟

نگاه این آبشار در خط با هر چیز دیگری. همه چیز در مورد جهان ما بدبو در حال حاضر از ما روزانه فداکاری های کوچک (ماندن در خانه ماندن از دوستان تجلیل قرنطينه و اجتماعی فاصله) به ما بیشتر نگرانی کارگران از دست دادن شغل خود را از قربانیان قطع این بی مزه ویروس قهرمانانه پزشکان و پرستاران و EMTs مبارزه با آن را در مقابل خطوط).

ما دست و پنجه نرم کردن با این چیزها هر روز. ما معامله در مغز ما چگونه به مقابله. آن نامطلوبمان به رفتن را از طریق که در هر روز است. اما ما همه ما در هر روز است. کمیته بین المللی المپیک باید همان را انجام دهید و سریع در مورد آن و در مورد آن هوشمند است.

توهم است که این بار نه یک استراتژی خوب و نگاه خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>