صندلی آیووا حزب دموکرات استعفا داد و روز چهارشنبه بیش از یک هفته پس از این مشکل گرفتار آیووا حزبی که انداخت حزب و ریاست جمهوری سال 2020 اولیه را به هرج و مرج با توجه به یک گزارش جدید.

در میان فشار شدید از مبارزات و خود تروی قیمت اعلام کرد او در کناره گیری از این سازمان هنوز از وضعیتی وخیم از bungled برای اولین بار در کشور مسابقه Des Moines Register گزارش شده است.

“در حالی که من تمایل به ماندن در این نقش و این فرایند از طریق به اتمام من معتقدم آن زمان برای حزب دموکرات آیوا برای شروع به دنبال به جلو و حضور من در نقش فعلی باعث می شود که سخت تر است,” او گفت: در نامه ای به آیووا حزب دموکرات دولت کمیته مرکزی به دست آمده توسط ثبت نام.

“من استعفا به عنوان رئیس حزب دموکرات آیوا موثر بر انتخابات از جایگزینی,” او نوشت.

معلوم نیست چه کسی جایگزین خواهد شد قیمت که خود را شروع به عنوان یک مدیر سیاسی برای باراک اوباما و هیلاری کلینتون در آیوا اما یک صندلی موقت منصوب خواهد شد در یک جلسه اضطراری در این آخر هفته با توجه به گزارش.

یک فاجعه آمیز سیستم بحران ناشی از ضعیف طراحی شده برنامه را دیدم نتایج به تاخیر افتاد برای روز و هر دو برنی ساندرز و پیت Buttigieg اعلام پیروزی.

نگرانی بیش از اعتبار نتایج منجر به تلخ دور انگشت اشاره در داخل حزب دموکرات و هر دو ساندرز و Buttigieg خواستار recanvassing آرا.

“هر کس انتخاب خواهد شد و نظارت بر تکمیل recanvass و بازشماری روند و شروع روند درمان ما حزب” قیمت نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su