یک آیفون بالا تولید کننده بازگشایی یک کلید کارخانه در چین و برنده تصویب به بازگشایی یکی دیگر از نگرانی که شیوع کروناویروس می تواند دندانه اپل فروش گوشی های هوشمند با توجه به یک گزارش جدید.

الکترونیک تولید لوله Foxconn تا حدی دوباره شروع تولید در کارخانه در Zhengzhou روز دوشنبه پس از تمدید قمری سال جدید تعطیلات رادیو فردا گزارش داد. اما تنها در حدود 10 درصد از نیروی کار — و یا در حدود 16000 نفر — بنا به گزارش شد قادر به بازگشت به شغل خود.

دولت چین نیز به Foxconn OK به بازگشایی کارخانه خود را در جنوب شهر شنژن با توجه به انتخاب. دو گیاهان حاوی بسیاری از Foxconn آیفون خطوط مونتاژ خبرگزاری گفت.

Foxconn گفته کارگران بازگشت به شغل خود را شنبه به پوشیدن ماسک دنبال خاصی ناهارخوری سیستم و رفتن را از طریق حرارت چک با توجه به داخلی یادداشت انتخاب شده است.

تایوان بر اساس Foxconn در حال همکاری با مقامات چینی برای راه اندازی مجدد تولید در سراسر چین “در یک مبهوت و منظم به شیوه ای” در حالی که ایمنی کارکنان خود را اولویت این شرکت به رویترز گفت در بیانیه ای.

Foxconn employees wearing masks attend the company's year-end gala in Taipei, Taiwan.
Foxconn کارکنان با پوشیدن ماسک حضور در این شرکت تا پایان سال در جشن و سرور در تایپه, تایوان.ایسنا

انتظار می رود تاخیر در گرفتن Foxconn کارخانه ها را به بالا و در حال اجرا می تواند بنا به گزارش ها صدمه دیده به جهان عرضه آیفون. کامل تولید در کارخانه Foxconn به احتمال زیاد نمی خواهد از سر تا اواخر ماه فوریه به دلیل آن را یک تا دو هفته به سطح شیب دار تا عملیات گزارش رویترز هفته گذشته است.

Trendforce یک شرکت تحقیقات بازار انتظار حدود 10 درصد کمتر از اپل به تولید در سه ماهه اول سال جاری, به گزارش آژانس خبری. و TFI اوراق بهادار تحلیلگر Ming-Chi Kuo به تازگی قطع سه ماهه اول آیفون پیش بینی فروش 10 درصد به 36 میلیون به 40 میلیون واحد است.

اپل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. ارزش سهام این غول تکنولوژی و تجارت بود که پایین 0.2 درصد در $319.32 از 11:14 صبح دوشنبه.

Coronavirus را مجبور اپل به طور موقت شاتر فروشگاه خود را در سرزمین اصلی چین, کانون شیوع. این شرکت همچنین مجموعه “گسترده تر از حد معمول محدوده درآمد” برای سه ماهه منتهی به مارس به دلیل عدم اطمینان مربوط به شیوع تیم کوک مدیر عامل شرکت گفت: در یک درآمد تماس در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی