برتر ایران دادگاه تایید حکم اعدام برای یک مرد متهم به جاسوسی برای سیا و تلاش برای انتقال اطلاعات در مورد جمهوری اسلامی از برنامه هسته ای.

سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی گفت: امیر Rahimpour خواهد بود به زودی اعدام.

“امیر Rahimpour که سازمان سیا جاسوسی و بزرگ پرداخت و سعی در حال حاضر بخشی از ایران اطلاعات به آمریکا سرویس شده بود محاکمه و محکوم به مرگ” اسماعیلی گفت.

در یک مورد جداگانه دو نفر مشغول به کار برای یک موسسه خیریه محکوم شدند و به زندان محکوم از 10 سال برای جاسوسی و پنج سال برای اقدام علیه امنیت ملی در مشابه اتهامات اسماعیلی گفت: با توجه به نیمه رسمی فارس نیوز.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی اسماعیلی گفت: نام دو نفر مشغول به کار برای یک موسسه خیریه نخواهد بود منتشر شد و در عین حال از آنجا که جملات خود را به حال شده است نهایی.

او همچنین فراهم نیست اطلاعات خود را در مورد ملیت. ایران به رسمیت نمی شناسد دو ملیت و قوه قضائیه prosecutes دوگانه شهروندان به عنوان ایرانیان.

در تابستان گذشته تهران اعلام کرد و آن را شکسته بود تا یک حلقه جاسوسی سیا از 17 نفر که برخی از آنان به اعدام محکوم شدهاند.

سازمان سیا را بلافاصله اظهار نظر در Esmaili اظهارات.

بعد از ایران اعلام تابستان گذشته. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “این گزارش از ایران گرفتن جاسوسان سیا کاملا نادرست است. صفر حقیقت است.”

در گذشته ایران محکوم کرد ادعای آمریکا و اسرائیل جاسوسان به مرگ است.

Shahram Amiri
شهرام امیریگتی ایماژ

آخرین جمله جاسوسی اعدام شد شهرام امیری که پناهنده به آمریکا در اوج تلاش های غرب برای خنثی کردن هسته ای ،

هنگامی که او بازگشت در سال 2010 او با استقبال رهبران دولت و حتی رفت و در محلی نشان می دهد بحث مدار قبل به طرز مرموزی ناپدید می شود.

او به دار آویخته شد در ماه اوت سال 2016 همان هفته که اعدام و یک گروه از شبه نظامیان و یک سال پس از این کشور به توافق نقطه عطفی توافق برای محدود کردن غنی سازی اورانیوم در ازای لغو تحریم های اقتصادی است.

تنش ها بالا باقی می ماند بین ایران و آمریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه انصراف ما از تهران ایران.

در ماه ژانویه یک حمله پهپاد کشته و ایران و فرمانده قاسم سلیمانی در بغداد باعث شده تهران به مقابله به مثل با یک موشک بالستیک اعتصاب در عراق پایگاه های مسکن سربازان آمریکایی.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im