نمی spooked با تغییرات در خود کارفرما مالیات, فرم, حتی اگر آنها به طور بالقوه می تواند خود را پیچیده زندگی شخصی و حرفه ای.

IRS’ نونما W-4 فرم طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود خودداری اعداد درست — نه خیلی زیاد نه خیلی کم — با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2017 تغییرات مالیاتی که کاهش نرخ اما همچنین به پایان رسید و یا کاهش برخی از کسر.

“مشکل با W-4 فرم است که بسیاری از کارفرمایان بودند خودداری مبتنی بر این ایده است که این کارمند را تنها و گاهی اوقات آن را می گوید:” برنارد Elie حسابدار مستقر در موریستاون نیوجرسی.

اما جدید W-4 که نیاز به کارمند برای افشای فرعی منابع درآمد می تواند یک مشکل برای هر دو کارگر و شرکت.

برخی از کارکنان تمام وقت با شغل دوم ممکن است می خواهم به افشای اولیه کارفرمایان که آنها مهتاب. “آنها ممکن است حتی می خواهند همسران خود را به می دانم که آنها باید درآمد اضافی” آلیس گفت: Jacobsohn آمریکایی حقوق و دستمزد سخنگوی انجمن.

برای مالیات دهندگان مناسب خودداری مسئله در تشکیل پرونده مالیات بر زمان. در سال گذشته با نرخ پایین تر بسیاری از آمریکایی ها شد شگفت زده برای پیدا کردن که آنها کوچکتر بازگشت از حد انتظار و یا در برخی موارد نیاز به پرداخت مالیات بیشتر. دومی نتیجه نادرست withholdings.

“کارفرمایان باید با دقت اعمال ورودی از فرم W-4 و محاسبه خودداری مطابق با فرمول های جدید و دستورالعمل. کارفرمایان ممکن است در قبال مقدار که باید شده اند نکردن اما نمی شد” با توجه به پیت Isberg رییس کمیسیون ملی حقوق و دستمزد گزارش کنسرسیوم.

کارفرمایان باید با استفاده از فرم جدید با استخدام های جدید در سال 2020, اما, پیر W-4 می توانید همچنان به استفاده توسط کارکنان موجود حتی اگر آن را تبدیل به بیش از حد مالیات نکردن است.

“IRS قطعا نمی شی اگر شما در حال overpaying,” Jacobsohn اشاره کرد. “شما خواهد بود به آنها پرداخت. برخی از مردم در واقع نگاه بر آن به عنوان یک نوع پس انداز است که آن را نیست.”

هنوز Jacobsohn به یاد مالیات دهندگان که کسانی که نه تنظیم خودداری و کسی که underpay توسط مقادیر زیادی را متحمل مجازات است.

آیا می خواهید به آن را کشف کردن را در خود ؟ نگاهی اخیر پرداخت بیانیه و رفتن به IRS.gov. بررسی اعداد با استفاده از آن خودداری ماشین حساب.

“ابزار مفید” Elie گفت: “از آنجا که شما در پاسخ به سوالات و ابزار همه کار.”

ابزار IRS می گوید در یک نسخه “به کاربران اجازه می دهد که به دنبال هر دو بزرگتر بازپرداخت در پایان سال یا بیشتر پول در حقوق خود را در طول سال فقط مقدار درست نکردن برای دیدار با اولویت خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im