اشعیا سیمونز’ نام مستعار نیست در نظر گرفته شده بود فقط به عنوان جالب به عنوان تماس از “خپله” به بلندترین فرد در یک اتاق.

اما محبوب ترین mock draft بازی برای غول’ شماره 4 انتخاب کنید استفاده می شود شناخته شده به عنوان “Slimmons” در دبیرستان خود را در راهرو. آن را نمی خواهد برای اولین بار حدس می زنم در حال حاضر هنگامی که به دنبال در 6 پا-4, 230 پوند سیمونز یکی از سخت ترین ضربه نمونه ورود به NFL در سال 2020 است.

“این یک اصطلاح مهرورزی و آن را در” مربی تیم فوتبال کریس مک کارتنی گفت: یادآوری 140 پوند آهنگ-روت دانشجوی سال اول در اولیتا شمالی در کانزاس است. “اما این تغییر خیلی سریع هنگامی که او شروع به هدف قرار دادن وزن.”

در واقع سیمونز’ اولین داخل تیم ملی, مقابله با داد و بیداد که درست دانشجوی سال اول در Clemson آنقدر قوی است که هم تیمی هنوز هم در مورد آن صحبت کنید. سیمونز نگه داشته و تحویل مجازات و او را وارد در NFL ترکیب هفته آینده به دنبال تحکیم جای خود را به عنوان شماره 2 دفاعی چشم انداز در پیش نویس کلاس.

“او طبیعی زمان بندی و پانچ به او” کلمسون دفاعی هماهنگ کننده نفت برنت Venables گفت: پست. “او می تواند تخت ضرب و شتم آن را هنگامی که آن را به اجرا می آید تا او این است که تولید مقدار زیادی از نیروی وقتی که او بسته به توپ است.”

Saquon Barkley بود چند منظوره تهاجمی سلاح غول نمی تواند مقاومت در برابر و در سال 2018 پیش نویس است.

در حال حاضر ؟ غول دفاع رتبه شماره 31 شماره 25 و شماره 24 به صورت مستقیم سه فصل و به شدت نیاز بیشتر ورزشی و فیزیکی. این واحد دارای جوانان است. آن را فاقد بهره وری.

سیمونز یک راه حل. او بیش از 100 جرقه بزند در پنج موقعیت مختلف – داخل linebacker خارج linebacker اسلات cornerback رایگان, ایمنی و قوی ایمنی – فصل گذشته در هر طرفدار فوتبال تمرکز می کنند.

Clemson برگشت-هفت دیدار روزانه به عنوان یک جمعی به رهبری Venables بنابراین سیمونز نیست باید برای انتخاب یک موقعیت مربی. او برنده Butkus جایزه به عنوان کالج, فوتبال, بهترین linebacker.

“بزرگ طولانی, ورزشی, بازیکنی که می تواند یک قطعه شطرنج برای یک تیم اگر شما با استفاده از او را به حق” یک NFL دیده بانی گفت: پست. “مردم می خواهند پیش نویس او را به خاطر تمام رویای صفات و سپس کشف کردن که در آن به بازی با او.”


در اینجا یک دوم بیت از طنز در سیمونز’ journey: The do-it-all رویکرد که ترس بسیاری از مربیان کالج از ارائه بورس تحصیلی به سه ستاره استخدام “بدون یک موضع واقعی” است که همان صفت است که افزایش پیش نویس خود را انبار.

در حالی که غول’ Jabrill فلفل – اواخر دور اول انتخاب توسط Browns در سال 2017 – گرفتار بین ایمنی و linebacker, سیمونز می تواند تقلید داریوش لئونارد (کلت), Tremaine ادموندز (صورتحساب) و جیمی کالینز (میهن پرستان) با عجله عابر انداختن در پوشش و نافی عدم تطابق به صورت هماهنگ پاتریک گریم.

“تفاوت بین فلفل و سیمونز است که سیمونز یک ترکیب فوق العاده ای از قد و وزن و سرعت و انفجاری” NFL.com پیش نویس تحلیلگر لنس Zierlein گفت. “او بسیار غریزی به عنوان یک linebacker در عین حال اما باید آمده است. من شوکه می شود اگر گراهام به نظر نمی آید در سیمونز به عنوان یک حتی متنوع تر از نسخه Collins.”

داگ Catloth, Olathe شمالی سابق پیگیری مربی دوست داشتم به تماشای سیمونز از طریق چشم از تماشاگران gawking در ضخیم ترین, بلندترین بچه در خطوط. او برای اولین بار ملاقات سیمونز (و خانواده) به عنوان یک کلاس مدرسه ابتدایی که “گریه هر شب” در حال اجرا 400 متر با پدرش. بلوغ و وزنه برداری, نقل مکان کرد و خود را محدود به مسابقات قهرمانی کشور توسط دانشجوی سال دوم سال است.

“مردم در هیبت” Catloth گفت. “او پر از باند و سرپیچی از قوانین فیزیک و بدن.”

Isaiah Simmons Clemson NFL Draft 2020 Giants
اشعیا سیمونزآیکون Sportswire via Getty Images

مک کارتنی صرف بیشتر از 24 سال در اولیتا شمالی به عنوان دستیار اما اولین پیروزی به عنوان سر مربی به پایان رسید مثل این: انتهایی توسط یک نمره به عنوان مخالف جرم فرار از این ساعت. تا زمانی که …

“توپ ظهور حق را به بني اسرائيل به دست” مک کارتنی گفت. “او فقط snagged آن دوم-طبیعت و در زمان آن 55 متری برای زمین نشستن کامل هواپیما. من گفت: “با تشکر از شما بني اسرائيل.’ این که چگونه ما خراب شد برای رفتن به رختکن بعد از برنده شدن در این بازی است. او که برتر است که او می تواند چیزهای شبیه به آن.”

یا این: Simmons برنده دبیرستان با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه در برابر اعضای تیم بسکتبال با پریدن از نزدیکی خط پرتاب آزاد بیش از یک ردیف از کلاس هشتم.

“من مربی بسیاری از کودکان و نوجوانان در طول سال” مک کارتنی گفت: “اما هرگز تا به حال یکی مثل او که در زمان بالقوه خود به بالاترین سطح است.”


سیمونز منعکس از یک کافه تریا جدول از دوستان به یکی دیگر از روز به روز. او بین چرخش طولانی پرش گودال و قهرمان دو سرعت بلوک.

اما فوتبال در زمان طولانی تر به درک که او نمی تواند موجود باشد به یک فضا.

“او منجر به عنوان مثال, اما زمانی که او نیاز به صحبت کردن با او می دهد و سخنرانی گفت:” Diondre Overton سیمونز’ Clemson هم اتاقی. “اگر شما پا در این زمینه با او می دانستم شما بودند برای رفتن سخت و خودتان بهتر است.”

در یک تیم پر از NFL چشم انداز سیمونز و در حال اجرا پشت تراویس اتین جدا.

“آنها شتافت 60 متری: اشعیا برنده یکی از اولین و تراویس رو یک ثانیه” Overton گفت. “شما اغلب نمی بینم کسی که بزرگ که می رسید که سخت اجرا به همان سرعتی که او می تواند برای پوشش زمین بسیار است.”

اگر غول پیش نویس سیمونز می تواند به ایجاد یک بی دست و پا دوباره.

سیمونز برگزار می شود چند ده بزرگ و بزرگ 12 ارائه می دهد – برادر بزرگتر خود در کانزاس – اما واقعا می خواستم آرکانزاس است. او بنا به گزارش زد 40 yard dash در 4.37 ثانیه طول غیر رسمی پردیس بازدید و قول سر مربی برت Bielema فوری تعهد اگر ارائه کمک هزینه تحصیلی.

هیچ معامله. به زودی میشیگان و کلمسون در سیمونز’ دنباله خود را به عنوان استخدام منفجر کردن خود در هفته های آخر.

چهار سال بعد Bielema غول خارج linebackers مربی و یک صدا که اشتراک نظر با مدیر کل دیو Gettleman. شاید آن تغییر کرده است.

چه سیمونز’ بهترین موقعیت ؟ همه آنها را اگر شما ارزش تطبیق پذیری است.

“با محدود فهرستی از اندازه NFL است که چرا شما نمی خواهد؟” Venables گفت. “نه پس از او بپرسید برای آمدن زمینه, حتی برای آب ، حتی در عمل.”


سیمونز صاحب یک باشلق دار سیاه و سفید sweatshirt با سه رنگ سفید-باسواد واژه ها: فروتن بیش از اعتیاد به مواد مخدره. او در آن اطراف اولیتا شمالی تنها چند روز قبل از روز شکرگزاری است.

یک پیام به نسل بعدی ؟ شاید.

کلید پیدا کردن موفقیت در نیویورک اگر غول در آن مسیر بروید? قطعا.

“او بزرگ خواهد بود در هر محیط” Venables گفت. “او یک اجتماعی که مطرح شد درست است و نه مرعوب و یا به راحتی تحت تاثیر قرار. او راحت و با اعتماد به نفس در پوست خود و با یک میکروفون در چهره اش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی