نشینان به دست آوردن کاپیتان شیاطین اندی گرین به صورت حذفی فشار

نیوجرسی — نیوجرسی شیاطین در حال چرخش به سمت جوانان با تجارت کاپیتان و defenseman اندی گرین به جزیره.

نیوجرسی به دست آورد و چشم انداز defenseman دیوید Quenneville و جزایر’-دور دوم انتخاب در 2021 در پیش نویس این قرارداد در روز یکشنبه — هشت روز قبل از NHL مهلت تجارت.

37 ساله گرین است که در فینال سال از پنج سال 25 میلیون دلار قرارداد و شیاطین طولانی ترین خدمت بازیکن فعال. او صرف 14 فصل با نیوجرسی پس از امضا به عنوان عامل رایگان undrafted از میامی (اوهایو) دانشگاه در سال 2006.

گرین شد فن های مورد علاقه در نیوجرسی برای ثابت بازی و عکس-توانایی مسدود کردن. او 49 اهداف و 197 کمک برای 246 امتیاز در 932 بازی که رتبه هفتم بیشتر در این شیاطین حرفه ای لیست.

“اندی شده و یک بستر برای شیاطین حق رای دادن برای گذشته 14 سال و استثنایی رهبر در زمان من در اینجا” شیاطین معاون رئیس جمهور و موقت مدیر کل تام فیتزجرالد در بیانیه ای گفت.

فیتزجرالد اضافه شده او را فراق راه با گرین به آرامی گفت: او مشورت با بازیکن در سراسر تجارت بحث.

گرین می رود از یک تیم شیاطین است که نشسته است گذشته در شهری بخش به این جزایر که یکشنبه آغاز شد برگزاری بخش سوم حذفی اسکله.

Quenneville انتخاب شد توسط نیویورک در هفتمین دور از 2016 پیش نویس است و هنوز برای مطابقت با تولید فیلم توهین آمیز او لذت می برد در کانادا juniors. او تا به حال 69 اهداف و 214 امتیاز در 250 بازی با طب کلاه غربی لیگ برتر هاکی.

Quenneville گذشته دو فصل تقسیم زمان بین جزایر اهل و ECHL وابسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>