اتاوا, انتاریو — مبارزه نشینان حذفی امیدوار است در زمان دیگری آمار در پنج شنبه شب.

کریگ اندرسون ساخته شده 37 صرفه جویی و سناتور ضرب و شتم New York Islanders 4-3, خراب Jean-Gabriel Pageau بازگشت به اتاوا.

آندرس لی, Mathew Barzal و رایان Pulock به ثمر رساند برای جزیره نشینان که 0-3-2 در آخرین پنج بازی. این جزایر که فقط دو نقطه سرب بیش از رنجرز برای نهایی نقطه حذفی شده اند outscored 14-5 در سه بازی گذشته. Semyon Varlamov متوقف 25 عکس.

کانر قهوه ای, Mikkel Boedker آنتونی Duclair و بردی Tkachuk گل برای این سناتور که تا به حال مورد ضرب و شتم نشینان پس Dec. 1, 2017.

Pageau بود و بازگشت او به اتاوا پس از معامله به جزایر 11 روز پیش. ساعت پس از تجارت Pageau امضا به مدت شش سال برای تمدید قرارداد. در پنج بازی با نشینان, Pageau است دو گل.

Pageau یک اتاوا بومی داده شد تصویری ادای احترام در اولین تلویزیون ایست و طرفداران شد سریع شروع به ذکر نام خود را به عنوان آنها اغلب زمانی که او به ثمر رساند. 27-year-old رفت سریع اسکیت در نزدیکی نیمکت به اذعان پذیرش.

در سومین دوره نشینان بودند فشار برای بستن هدف اما سناتور در زمان 4-2 سرب با بیش از سه دقیقه باقی مانده به عنوان Tkachuk برداشت 20.

این جزایر از آن ساخته شده یک بازی هدف 65 ثانیه بعد وقتی Pulock ضرب و شتم اندرسون. آنها اخراج 18 عکس در اندرسون در دوره دوم اما trailed 3-2 پس از 40 دقیقه.

این جزایر در زمان 2-1 سرب در اوایل دوم هنگامی که اردن Eberle کاهش یافته و یک پاس به Barzal که اخراج یک مچ شات از حافظه.

سناتور گره خورده است به بازی به عنوان Boedker به ثمر رساند کوتاه دست. اتاوا آگهی های لیگ با 15 کوتاه دست اهداف این فصل است.

Duclair به اتاوا اول آن منجر شود از بازی هنگامی که او به ضرب و شتم Pageau برای تعیین موقعیت و یک گل زیبا هدف بالا در سمت کوتاه در 14:26 دوم.

جزیره نشینان را باز کرد به ثمر رساند و با قدرت بازی هنگامی که لی مشبک خود را 20 از فصل رفتن قفسه بالا در اندرسون در 3:58 ،

اتاوا گره خورده است به بازی به عنوان قهوه ای جمع در یک نیکیتا Zaitsev دوباره بجای اول برگشتن در 13:57.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de