این جزایر را در میان تیم اول در آمریکای شمالی طرفدار ورزشی لیگ به رختکن دسترسی به رسانه ها در پی coronavirus نگرانی گفته بود این پست.

تیم را انتخاب کنید که به نزدیک خود را در رختکن برگزار خواهد شد رسانه ها در دسترس رسمی در کنفرانس مطبوعاتی مناطق.

“با توجه به تلاش های این تیم برای نگه داشتن اتاق پانسمان مناطق به عنوان پاک که ممکن است را انتخاب کنید بازیکنان در دسترس خواهد بود در خارج از جزایر اتاق قفل [که در آن تلویزیون, آیا پیاده کردن مصاحبه]” یک نشینان سخنگوی در بیانیه ای گفت. “بری Trotz” در دسترس بودن انجام خواهد شد در حد معمول کنفرانس مطبوعاتی در محل.”

این جزایر در حال بازی یک بازی بعد از ظهر در سالن بزرگ در برابر طوفان در حالی که شیاطین را رنجرز در روز شنبه شب در باغ. معلوم نیست که آیا رنجرز و شیاطین نیز نزدیک کردن خود را در اتاق قفل.

یک ESPN گزارش روز شنبه گفت: لیگ زیر توصیه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, حال موظف است که تیم نزدیک اتاق قفل است. NHL منبع گفته است که این مورد نیست.

“تیم ممکن است فرد تماس های خود را بر اساس شرایط. اما وجود دارد هیچ لیگ دستور برای امروز [یا] امشب” این منبع گفت. “شمار مفاهیم مورد بحث در همه زمینه ها. هیچ چیز نهایی. “

NHL قبلا ممنوع مسافرت های بین المللی برای لیگ-کارکنان دفتر. معاون کمیسر لایحه دالی ESPN گفت: در اوایل این هفته که NHL بود “شروع به کشف برنامه های احتمالی” باید coronavirus تبدیل شدن به یک مطلب مهم تهدید سلامت در آمریکای شمالی پیش از 2019-20 برگشتی.

دالی نمی رد بالقوه برای به تعویق انداختن یا لغو بازی و یا بازی کردن بازی ها در عرصه خالی بدون فن.

“من فکر می کنم آن را بسیار بعید است — دست کشیدن بر روی چوب و من امیدوار هستم که ما را به پیشرفت به یک مرحله که در آن ما باید به در نظر گرفتن چیزی که چشمگیر” دالی ESPN گفت:. “اما قطعا همه چیز امکان پذیر است و ما باید در همه ممکن است احتمالات. اگر آن را می شود به آن نقطه ما آماده خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی