واشنگتن — بری Trotz شده خواهد بود خوب اگر الکس Ovechkin رسیده 700 اهداف زمانی خود را نشینان برنده این بازی است.

با تشکر از Trotz علامت تجاری ساختار دفاعی او نمی باید به نگرانی در مورد شاهد Ovechkin رسیدن به نقطه عطف دیگری.

جزایر ضرب و شتم واشنگتن پایتخت 5-3 دوشنبه شب نگه داشته و Ovechkin گیر در 698 اهداف شغلی است. Trotz, مربی تیم که برنده جام استنلی با Ovechkin در سال 2018 و تبدیل توهین آمیز ستاره به یک بهتر است همه در اطراف بازیکن هم اکنون می توانید استراحت و تماشای تاریخچه آشکار از دور.

“او برای به دست آوردن 700,” Trotz گفت. “من می دانم که او را برای رفتن به آن را دریافت کند و من اعتقاد او به شکستن (Wayne Gretzky هدف-به ثمر رساند) رکورد. من آرزو می کنم او شانس چون ما اصلا با آنها بازی دیگر برای بقیه سال. اما آن را یک پیروزی بزرگ برای ما است.”

آنتونی Beauvillier به ثمر رساند و دو بار جاش بیلی و براک نلسون هر حال سه کمک برای نیویورک که شروع به پریدن کرد و جلوتر 5-1 برگزار شد و بر خلاف یک بازی ماه گذشته برابر واشنگتن که در آن منفجر سه هدف منجر شود و از دست داد.

“در برابر این بچه ها شما رو به نگه داشتن پای خود را بر روی گاز” بیلی گفت. “آنها یک معامله از یک تیم بیش از وجود دارد, یک قوی جرم. ما در گیر با آن وجود دارد, اجازه دهید آنها را یک زن و شوهر اما من فکر کردم همه در آن خوب بود برای رسیدن به شروع سریع و نوع سوار است که از طریق.”

همه چشم به در Ovechkin تلاش برای تبدیل شدن به هشتمین عضو NHL 700-هدف باشگاه در آخرین بازی از یک خانه ایستاده است. در عوض واشنگتن کاهش یافت و در قوانین و مقررات برای دومین بازی متوالی از دست داده و در مرکز Evgeny Kuznetsov به ترسناک به دنبال فوقانی بدن آسیب هنگامی که او crunched به تخته در دوره دوم.

The Islanders beat the Capitals on Monday.
جزایر ضرب و شتم پایتخت در روز دوشنبه.AP

مربی تاد Reirden گفت Kuznetsov خواهد بود دوباره ارزیابی شنبه.

Beauvillier به ثمر رساند بازی اول دو گل و در نظر گرفتن مزیت دفاعی miscues توسط پایتخت. متعاقب آن اهداف لئو Komarov, دوون Toews و اردن Eberle آورده قلاب برای واشنگتن rookie goaltender ایلیا سامسونوف که اجازه پنج بر 20 عکس اما نباید سرزنش برای چهار نفر از آنها.

این دومین بازی متوالی پایتخت کشیده خود را شروع دروازه بان. برادن هولتبی که yanked اجازه می دهد پس از هفت گل در 25 عکس پشت مشابه ضعیف دفاعی عملکرد روز شنبه در برابر فیلادلفیا در این زمان متوقف 12 عکس او رو در امداد.

“بسیاری از آنچه که ما در حال دادن خاموش است عجله کردن نقش است که شما نفی گرفتن کار هر کس به عقب” هولتبی گفت. “ما فقط باید به عقب بر گردیم به کار در تمام مناطق و اساسا از آن است.”

جزایر همتای توماس Greiss ساخته شده 25 صرفه جویی را انتخاب کنید تا خود را به 16 پیروزی این فصل است. Trotz بهبود یافته برای 4-0 در واشنگتن نشینان به عنوان مربی.

پایتخت را از دست داد و برای چهارمین بار در گذشته خود پنج بازی در خانه.

“ما در حال مبارزه بدیهی است که کمی” گفت: T. J. Oshie که به ثمر رساند یک قدرت-بازی بازی هدف. “اما شما می دانید که ما می توانیم از بسیاری از این اشتباهات و رشد و سعی کنید برای دریافت بهتر و بهبود و امیدوارم این باعث می شود ما یک کمی قوی تر است.”

نیویورک برنده برای چهارمین بار در شش بازی به تقویت موقعیت خود را در شلوغ کنفرانس شرق حذفی مسابقه. شناخته شده برای خود را به جرم نشینان به ثمر رساند و چهار به علاوه اهداف در همه آن پیروزی.

“من فکر می کردم چند بازی حتی یک یا دو ماه گذشته انجام داده ایم یک کار خوب ایجاد شانس به ثمر” Beauvillier گفت. “هر کس کشیدن در همان جهت گرفتن و اهداف آن بوده است بزرگ برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی