این جزایر می دانم که آنها نیاز به در حذفی حالت.

پس از لغزش زیر postseason قطع خط دو روز پیش از جزیره نشینان آن را تبدیل به اطراف و برنده دوم خود را در یک ردیف یکشنبه به پنجه راه خود را به عقب به حذفی را با پیروزی 4-1 بیش از کوسه ها در سالن بزرگ.

شهری بخش نمی تواند هر گونه تنگ تر و جزایر کوچک اتاق به نفس خود را پس از گردابی سفر جاده ای اخیر زمانی که آنها رفت 0-4 و بر داشت خود را در خارج به دنبال در تصویر حذفی برای اولین بار از اواسط ماه اکتبر.

اما با بازديد از لیگ-بدترین Red Wings روز جمعه به دنبال رگه دار کوسه های جزیره بازی کرده اند مانند خود postseason امید وابسته به آن.

آندرس لی ضبط شده خود را برای اولین بار دو هدف عملکرد از ژانویه سال گذشته و اضافه شدن یک کمک برای سه نقطه شب اول خود را از ماه نوامبر و دوان Toews بریده هفتمین گل فصل خود را به پیروزی. ساخت پنجمین بار متوالی در شروع خالص Semyon Varlamov متوقف 29 از 30 عکس های او رو به بهبود به 19-12-4 در این فصل است.

کوسه ها بازنده از گذشته خود چهار در یک ردیف در میان چهار بازی ساحل شرقی سفر که در آن آنها می خواهم که قبلا برداشت ضرر و زیان به رنجرز و شیاطین.

لی را باز کرد به ثمر رساند و پس از دو-در-یک راش با حصیر Barzal که نمایش داده می شود صبر او با جن قبل از تغذیه نشینان کاپیتان در 6:49 اول برای 1-0 نمره. اما کوسه بیت به گره بازی در یک در 10:36 از اولین زمانی که دیلن Gambrell منحرف Radim Simek شات گذشته Varlamov که ظاهرا تا به حال هیچ ایده جن حتی در رفت.

این جزیره برگزار شد به شش عکس در هدف در وسط دوره اما موفق به دور آمده با دو هدف منجر شود. فقط بیش از یک دقیقه به دوم Lee sniped کوسه goaltender مارتین جونز بیش از شانه راست از سمت چپ دایره آن را 2-1. آن لی ششم نقطه در هشت بازی گذشته.

رایان Pulock تقریبا دست لی سومین هدف میدوی از طریق دوم زمانی که او تضعیف جن از طریق سن خوزه در چین قبل از جزایر کاپیتان می تواند یک چوب بر روی آن. Kieffer دم است که در داخل و خارج از جزیره’ وارد زمین پس از تماس خود را در ابتدای ماه پله پست با حدود چهار دقیقه باقی مانده در دوم.

در 17:38 دوم دوون Toews قرار داده نشینان تا 3-1 با قفسه بالا شات از حافظه.

این جزایر باقی مانده سرد و جمع آوری شده در, سوم, مدیریت به آن بازی امن در فینال 20 دقیقه برای تضمین پیروزی است. کوسه جناح تیمو مایر بود به خوبی دفاع در بخشی جدایی طلب کوسه ها’ نهایی خطرناک فرصت در 14:13 قبل از Varlamov زدم جن دور به حفظ دو هدف منجر شود.

جاش بیلی پوش به ثمر رساند در 17:41 سوم با خالی-netter پس از لی با یک فرصت برای شکاف اول کلاه ترفند حرفه ای خود را به جای گذشت جن به خود را گسترده و باز هم تیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im