جزایر افسانه بوچ گورینگ شماره مطرح شده به تیر

بوچ گورینگ به عنوان خوب از نظر سالن بزرگ تیر به عنوان کسی که در نقش خود به عنوان نشینان’ تلویزیون رنگ مفسر. در حال حاضر او دارای یک صندلی ردیف جلو خود را به شماره 91.

جزایر بازنشسته گورینگ شماره شنبه, بزرگداشت مردی که اعتقاد بسیاری به قطعه نهایی پازل در حق رای دادن چهار مستقیم جام استنلی برنده از 1980-83.

“من با دیدن این اعداد و این مرا به یاد چگونه بزرگ آن بچه ها واقعا و چقدر لذت آن را به بازی با آنها چه افتخاری آن بود به بازی با سالن Famers برای بیشتر قسمت ها” گورینگ گفت: قبل از مراسم پیش از جزایر’ 4-0 دست دادن به برونز. “شما می توانید کمی در مورد ‘شاید یک روز کسی چه می داند ؟ شاید کسی قراره فشار در مسیر درست است.’

“من واقعا خدا را شکر برای این لحظه قادر به تماشای من شماره من نیوجرسی رفتن به rafters. من نمی دانم که اگر قرار بود به اتفاق چند سال پیش. اما آن را به اتفاق می افتد در حال حاضر و واقعا این همه که مهم است.”

جان توارث عینک شماره 91 برای جزیره نشینان از 2009-18 قبل از کاپیتان unceremoniously چپ در آژانس رایگان. اما کمک کرد که باز کردن درب برای جزیره نشینان به بازنشسته شماره 91 برای گورینگ نزدیک به 40 سال پس از اولین قرار ژاکت ، این جزایر به دست آورد گورینگ از پادشاهان در طول 1979-80 فصل و برنده اول خود را از چهار مستقیم فنجان است که در سال. گورینگ برنده Conn Smythe جایزه به عنوان حذفی MVP در سال 1981.

“هر بار که شما با افراشتن این جام که فقط یک حافظه بزرگ گفت:” گورینگ که برای او شناخته شده بود علامت تجاری کلاه ایمنی و همچنین مربی این جزایر از 1999-2001.

گورینگ شماره بازنشستگی آمد کمتر از دو هفته پس از تیمی سابق خود جان Tonelli به حال خود شماره 27 بازنشسته شد. پنج شنبه, گورینگ او پیوست و بقیه ستاره ها از حق رای دادن سلسله — Denis Potvin Clark Gillies, Bryan Trottier مایک متمایل به ریاست مابی, باب Nystrom بیلی اسمیت و مدیر کل لایحه Torrey و مربی Al Arbour — در تیر.

“در حال حاضر من نیوجرسی رفتن در گروه” گورینگ گفت: با استفاده از یکی از تحلیلگر نامزدان به بازی گرفته — به معنی بالای خالص و یا در این مورد بالا از عرصه.


کال Clutterbuck فعال شد خاموش در دراز مدت مجروح رزرو و همچنین برای اولین بار از دسامبر. 19 هنگامی که مچ دست خود را رو قطع اسکیت برونز رو به جلو پاتریس برگرون. او بازی در 10:08 در خط چهارم تلاش برای بازگرداندن جزایر’ هویت.

“این نوع از بازی شما می خواستم خوب بود اما برای من به خارج وجود دارد” Clutterbuck گفت.


Defenseman اندی گرین نیز بازگشت به ترکیب پس از یک بازی غیبت به آسیب رنج می برد در مقابل رنجرز در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de