جزایر مربی بری Trotz انتخاب کرده است به سوار goaltender Semyon Varlamov اخیرا با وجود متناوب بین دو netminders برای اکثریت این فصل است.

اما Trotz به زودی ممکن است برگشت به قبلی خود استراتژی است.

با روز یکشنبه 4-1 برنده بیش از کوسه ها Varlamov در حال حاضر آغاز شده و پنج بازی متوالی. او را نیز بدست شروع در شش هفت, اما هفت-حضور مستقیم بین لوله های.

Varlamov تبدیل به کنار 29 از 30 عکس سن خوزه انداخت راه خود را برای بهبود به 19-12-4 در این فصل است.

“من فکر می کنم او به کار گرفته [این کشش] بسیار خوب” Trotz روز یکشنبه گفت. “یکی از چیزهایی که Varly می کند این است که او فوق العاده ای کارگر. او با این نسخهها کار در هنر و صنعت خود را در روز و روز را. کردن یخ بر روی یخ. او را به کار گرفته حجم کار خوبی است.”

دیگر جزایر goaltender, توماس Greiss بود کشیده میدوی را از طریق دوره دوم فوریه. 13 برابر شکارچیان شروع نشینان’ چهار بازی سفر جاده ای از غرب اجازه می دهد پس از سه گل در هشت عکس. Varlamov در پا و مجاز دو به عنوان نشینان اجرا شد نشویل 5-0.

از آن پس Varlamov متوقف شده 148 از 156 عکس های او را در مواجهه بیش از گذشته پنج بازی (.949 صرفه جویی در صد). جزایر اما رفته 2-3 بیش از آن span.

وقتی پرسیده شد که در مورد چسبیده با Varlamov گذشته چند بازی جمعه شب پس از یک 4-1 تار و مار قرمز بال Trotz با اشاره به این واقعیت است که این تیم تا به حال مقدار زیادی از زمان تمرین به تازگی و آن را دشوار است به نگه داشتن هر دو goalies گرم است.

با توجه به Greiss مبارزات در آغاز سفر Trotz بود و به ظاهر بیشتر تمایل به رفتن با Varlamov. اما با رنجرز آمدن به سالن بزرگ در روز سه شنبه یک آزمون بزرگ در سنت لوئیس در روز پنج شنبه و همچنین به عنوان یک برنامه یاجشن بعدازظهر شنبه در برابر برونز Trotz گفت: او به احتمال زیاد به بازگشت به متناوب برنامه.

“ما در حال رفتن به نیاز به هر دو” او گفت:. “ماه آینده بسته بندی شده در.”

Varlamov آغاز شده است 35 بازی در این فصل در حالی که Greiss شده است استارت برای 26. Varlamov, نوشته شده است .918 ذخیره درصد تا کنون در این فصل در حالی که Greiss (16-8-2) است و حق با .916 صرفه جویی در صد.


Derick Brassard که در زمان جن به این صورت در اولین دوره 3-1 از دست دادن در کلرادو شرکت کردند در صبح اسکیت بازی اما لباس دوم مستقیم بازی.

Trotz طبقه بندی شده Brassard به عنوان “روز به روز” قبل رو بال قرمز که لگد کردن سه بازی homestand. Brassard skated فوق العاده با دنده محافظ بر روی کلاه ایمنی خود را در طول صبح اسکیت.


با چهار پیروزی بری Trotz نقل مکان کرد و به مقام سوم در جزایر’ تمام وقت برنده فهرست سر مربیان در تاریخ حق رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im