تعدادی از جزیره های چپ در Barclays Center — همیشه — ممکن است به سه.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو انتظار می رود که در سالن بزرگ در روز شنبه اعلام کرد که جزایر پتانسیل بازی حذفی این سال و همه 41 به طور منظم فصل بازی های خانگی در سال آینده برگزار خواهد شد در سالن بزرگ با توجه به Newsday. که منجر آنها را به 2021-2022 فصل زمانی که خود را در عرصه های جدید در بلمونت پارک انتظار می رود برای باز کردن.

جزیره بازی خود را در دور اول حذفی بازی های خانگی در برابر پنگوئن ها در سالن بزرگ در سال گذشته, اما پس از آن مجبور به سفر به مرکز بارکلیز برای بازی در خانه در دور دوم در برابر طوفان. این فصل نشینان در حال بازی 28 از خود 41 صفحه اصلی بازی در سالن بزرگ. آنها تنها سه بازی باقی مانده در بارکلیز سنتر نهایی یکی مارس 22 در برابر طوفان.

NHL کمیسر گری Bettman گفت: سالن بزرگ است “نه یک لیگ تاسیسات” با وجود تحت بازسازی پس از, جزایر آخرین بازی وجود دارد تمام وقت. این صندلی تنها 13,917 نسبت به بارکلیز مرکز ظرفیت 15,795 و نه نزدیک به مقدار سوئیت های اجرایی به عنوان عرصه ساخته شده برای بسکتبال در بروکلین.

“اگر نشینان بودند به عمق حذفی اجرا . . . آن می تواند ما را با چالش های به یاد ماندنی ما نمی تواند غلبه بر” Bettman گفت: در NHL All-Star weekend. “بنابراین ما در حال اقامت کمی انعطاف پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی