جزایر نزدیک به فرود ژاک Parise پس از Jean-Gabriel Pageau تجارت مهلت کودتا

لو Lamoriello کردم مرکز مورد نیاز او اما نه جناح او می خواست.

در یک گیج کننده روز مهلت جزایر مدیر کل فرود آمد veteran مرکز Jean-Gabriel Pageau از سناتورها برای تقویت آسیب-سرند گروه از جلو برای سه میدارد از جمله مشروط اول طفیلی این سال است. اما او از دست رفته در یک مراسم با سابق شیاطین کاپیتان ژاک Parise قادر به انجام یک معامله با وحشی.

“من نمی دانم چه تعریف نزدیک است” Lamoriello گفت. “شما همیشه فکر می کنم چیزی وجود دارد که به طور بالقوه می تواند اتفاق می افتد اما تا زمانی که سهامداران شما نیست،”

با توجه به ورزشی, Lamoriello مشغول به کار بود با وحشی در “پیچیده معامله” که شامل جناح اندرو Ladd به عنوان بخشی از بازگشت به مینه سوتا.

Lamoriello هر چند انجام پایان معامله برای Pageau 27 ساله با 24 گل و 16 پاس گل در 40 بازی در این فصل به صورت مشروط در دور اول انتخاب و در سال 2020 انتخاب دور دوم در سال 2020 به عنوان به خوبی به عنوان یک شرطی سوم-طفیلی در سال 2022. اولین طفیلی بالا-سه محافظت می شود; اگر نشینان را تا پایان با یک سه انتخاب سناتورها را به جای آن دریافت جزایر’ 2021 اولین طفیلی.

این جزایر پس از آن امضا Pageau به مدت شش ماه تمدید قرارداد با 5 میلیون دلار حقوق سالانه-کلاه رسید.

“بدیهی است که این یک مقدار زیادی از احساسات بسیاری از انتخابات در چند روز گذشته” Pageau گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “این اولین بار من رفتن را از طریق چیزی شبیه به این. آن سخت بود. اتاوا بود برای من و من خدا را شکر برای همه چیز آنها را برای من انجام داد. برای همه فرصت ها و شانس است که آنها را به من داد.

“اما در همان زمان من خیلی هیجان زده به آن را دریافت خواهید. در حال حاضر من فقط می توانم تشکر از لو Lamoriello که اعتماد به نفس در من است.”

پس از از دست دادن جناح کال Clutterbuck به عمل جراحی مچ دست و چهارم-خط مرکز کیسی Cizikas به پا پارگی جزایر نیاز به تقویت بمانند اگر چه Clutterbuck ممکن است در هفته آینده.

“اول از همه ما احساس کردیم که با ما صف برای سفت کردن وسط ما نیاز به یک مرکز iceman,” Lamoriello گفت. “در خصوص یک شات مناسب. بسیار وجود دارد و چند دور بین. و هنگامی که شما به دنبال در یک مرکز شما سعی می کنید و یک بازیکن کامل است که می تواند در همه شرایط. قطعا این مرد جوان این لایحه مناسب.”

در فوریه. 16, Lamoriello همین برای جزایر’ دفاعی واحد است که بدون بالا defenseman آدم Pelech از اوایل ژانویه با توجه به پایان فصل آشیل عمل جراحی است. Lamoriello به دست آورد جانباز defenseman اندی سبز از شیاطین آنها ارسال 2021-دور دوم انتخاب و defenseman چشم انداز دیوید Quenneville.

Pageau که جمع آوری 182 حرفه امتیاز در 428 بازی با سناتورها در حال بازی در خط اول برای اتاوا. او به احتمال زیاد حافظه در به جزایر’ پایین شش برای بازگرداندن عمق آنها به دلیل مصدومیت از دست داد.

هر بازی جلو می رویم دارای وزن برای جزیره نشینان که در حال حاضر با 76 امتیاز و اشغال برای اولین بار وحشی-کارت نقطه. آنها یک نقطه در پشت آگهی برای مقام سوم در شهری بدست آورد اما فقط دو امتیاز جلوتر از کت آبی که برای اولین بار تیم زیر حذفی خط در کنفرانس شرق.

اما این جزایر در حال حاضر به ظاهر همه وصله تا از ضربات آنها در طول فصل به طور منظم.

Pageau قطعا فکر می کند ابراز هیجان خود را برای پیوستن به یک تیم خواهد شد که “رقابت هر سال برای پلی آف برای قهرمانی.”

جزایر خاموش خود را مشغول تجارت-مهلت روز جلوگيري دفاعی خود را عمق و اضافه کرد اهل righty اردن Schmaltz از تورنتو سازمان در ازای بریدج رو به جلو مت Lorito.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>