جزایر تعطیل توسط شوالیه طلایی, Marc-Andre فلوری

لاس وگاس — Marc-Andre فلوری کردم 60 حرفه ای shutout, رایلی اسمیت به ثمر رساند در اواخر دوره دوم و وگاس شوالیه طلایی ضرب و شتم New York Islanders 1-0 در شب شنبه.

فلوری به پایان رسید با 19 صرفه جویی برای چهارم خود را shutout در این فصل به کمک وگاس همگام با ادمونتون برای دوم در اقیانوس آرام بخش با 68 امتیاز. اما Oilers که ضرب و شتم فلوریدا 4-1 در روز شنبه دو بازی در دست و چهره شوالیه طلایی سه بار در این فصل است.

وگاس در حال حاضر 6-3-2 پس مربی پیت Condoleo جایگزین اخراج جرارد گالانت در Jan. 15.

فلوری بهبود یافته به 26-11-6 با پنج shutouts در حرفه خود در برابر نشینان. این برنده سوم-بیشتر در برابر هر گونه مخالفان برای فلوری در حالی که shutouts گره خورده دوم بیشتر است.

Semyon Varlamov, به پایان رسید با 42 صرفه جویی برای جزیره نشینان بودند که در بسته برای دومین مستقیم بازی پس از خالی بودن در نشویل 5-0 در روز پنج شنبه. نیویورک چسبیده به مقام سوم در شهری تقسیم فقط یک نقطه در مقابل کلمبوس و فیلادلفیا.

تا زمانی که اسمیت هدف با 34 ثانیه به سمت چپ در دوم هیجان انگیز ترین لحظه صورت گرفت فقط 3 ثانیه به بازی زمانی که چهارم-خط مرورگرهای راس جانستون و رایان نفره کاهش یافته و دستکش در باز کردن جن رها کردن و ارسال اعلام کرد جمعیت 18,444 به دیوانگی قبل از اولین شات در هدف.

جانستون و نفره معامله چند haymakers به لذت از جمعیت فروخته شده که شامل انگلیسی, سنگین وزن بوکس تایسون خشم.

یک بدون گل و جسمی اولین دوره شامل دو دعوا و ترکیب 25 بازدید.

دوره دوم مطابقت ندارد فیزیکی آن شامل برجسته صرفه جویی در زمانی که وگاس’ پل Stastny اخراج یک پشت دست ضربه زدن در آنچه به نظر می رسد باز, خالص, اما شوت او بود مانع توسط Varlamov, که تیغه های خود را در زمان به نگه داشتن بازی بدون گل تا زمانی که اسمیت 22nd, هدف از این فصل به وگاس حرکت برای سومین دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>