مسائل را با برنامه جدید گوشی های هوشمند برای گزارش گیری از نتایج مهم آیووا دموکراتیک حزبی می تواند تاخیر در شمارش آرا امشب در bellwether مسابقه.

حوزه صندلی سراسر Hawkeye دولت تجربه مشکلات دانلود و یا ورود به برنامه, یکی از راه های آنها قادر به ارسال نتایج از کوچکتر خود, فرد, قفقاز به آیووا حزب دموکرات با توجه به خبری بلومبرگ.

“ما در حال تجربه برخی از مسائل را در نظر مردم قادر به بارگذاری و اتصال با نرم افزار خود را برای حوزه گزارش” برت Nilles رئیس Linn County حزب دموکرات گفت: خروجی.

صندلی ها هنوز هم می تواند رله نتایج خود را به دولت از طریق تماس با شماره تلفن, اما این برنامه در نظر گرفته شده بود به منظور تسریع در tallying.

بالقوه logjam ایجاد شده توسط حزب صندلی تماس با خط تلفن می تواند تاخیر نتایج چند ساعت با توجه به بلومبرگ اما یک سخنگوی IDP گفت که آنها نگران snafu.

“در اینجا این است که کار با هر حوزه صندلی که می خواهید به استفاده از اختیاری نامزدها برنامه به مطمئن شوید که آنها راحت با آن گفت:” مندی مک کلور در بیانیه ای. “ما همیشه آگاه باشید که بسیاری از حوزه صندلی ترجیح می دهند به تماس در نتایج جستجو از طریق یک خط تلفن امن و سیستم در محل به طوری که آنها می توانید انجام دهید.”

ایالت ورمونت برنی ساندرز سر به نامزدی مسابقه با یک باریک و سرب در دولت های نظرسنجی ها بیش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de