آن نمی تواند خیلی بدتر برای Kyrie Irving و شبکه

قسمت 8 از یک سری تجزیه و تحلیل Brooklyn Nets

در حال رشد در نیوجرسی به عنوان یک رنج شبکه فن Kyrie Irving قول او می خواهم آن را به NBA اما هرگز تصور مسیر او می خواهم که نگاهی به دوران کودکی خود را در تیم است.

در حال حاضر که او در نهایت خالص او هرگز در تصویر این خواهد بود که چگونه فصل اول خود را در بروکلین می روید. وجود دارد به اندازه کافی درام برای telenovela که مدتها قبل از coronavirus به حالت تعلیق در این فصل است.

از زشت شایعات به صورت شکستگی درد زانو به شانه جراحی ایروینگ تا به حال یک فصل پر سر و صدا. و هنگامی که شبکه راه از هم جدا کنی اتکینسون در این ماه او متهم شد که دوسوگرا در بهترین حالت یک ضرب المثلی مربی-قاتل در بدترین حالت.

“شما می توانید این واقعیت را انکار کند او برنده مسابقات قهرمانی در کلیولند و آیا به اندازه کافی برای کمک به یک تیم تمام راه را به پایان و شد بخش عظیمی از آن را و دو آن را فقط کار نمی کند,” سابق نیکس مربی دیوید Fizdale گفت.

“من در ساختمان به دقیقا می دانند چه می گذرد اما می توان آن را یکی از دو چیز: او هم که مرد که نمی انطباق و کشته شدن فرهنگ یا او یک جیمی باتلر که نیاز به پیدا کردن یک مناسب.”

شبکه بانکی در دومی است.

Kyrie Irving
Kyrie Irvingگتی ایماژ

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

ایروینگ است که عمیقا ریشه در جامعه تأکید خود کار های خیریه در این بیماری همه گیر. و او دلبستگی عاطفی به این تیم قابل لمس است هر بار که او reminisces در مورد در حال رشد در غرب نارنجی, N. J., به عنوان یک رنج شبکه فن ها در روز جمعه Instagram chat با دبیرستان هم تیمی ارمیا سبز.

“در حال تلاش شبکه فن در یک نقطه اوه خدای من داداش من همه نیوجرسی مردم می دانند که قبل از این شبکه رفت و به بروکلین در تلاش برای پر کردن که شرکت های هواپیمایی قاره عرصه های فروش آنها در سه بازی بسته بندی مانند $90,” ایروینگ به یاد می آورد. “آنها تا به حال Milwaukee Bucks پیسرز و رپتورز; شما می توانید آنها را برای $99 و پدر من می خواهم به خرید این بسته از بازی ها.

“من هنوز هم تا به حال با تکان دادن حوله سفید از زمانی که آنها در فینال. ما در خون دماغ. خدا بیامرزد پدر من است. که شخص او واقعا قربانی زیادی است. و هنگامی که او به کسانی که بلیط و ما رو به دیدن آنها بازی من به خانه رفت و نوشت آن را در sheetrock در گنجه من: من قصد دارم به NBA. … نوع مقدر در این نقطه به اعتقاد من. من می دانم آن را به من به کلیولند بوستون و سپس به بروکلین? هیچ. اما آن را انجام داد. زیبایی از این سفر است.”

که بوستون پا از سفر به پایان رسید به شدت با ایروینگ یا یک نیروی تفرقه و یا یک قربانی بسته به نقطه نظر شما. و در این فصل نشده فاقد برای درام.

با وجود به طور متوسط یک حرفه ای-بالا 27.4 نقاط ایروینگ با برخورد غیر مسئولانه شایعه اذهان عمومی بر سلامت روان و subpar سلامت جسمی. او فقط 20 بازی قبل از جراحی شانه در این ماه.

عمل جراحی شد و ظاهرا پایان فصل اما این فصل تعلیق begs سوال که آیا ایروینگ می تواند دوباره اگر بازی رزومه در این تابستان. شبکه پخش ایان عقاب اشاره کرد به همان اندازه است.

“نگاهی به زمان در Kyrie,” عقاب گفت: بله. “او شانه انجام عمل جراحی در یک زمان که در آن اگر شما در یک چهار تا شش هفته دوره آن حق خواهد بود در اطراف [ژوئن].”

شبکه پاییز بین CIA و KGB وقتی که می آید به محرمانه بودن اما زمانی که متناسب با جراحی آرتروسکوپی.

حتی اگر ایروینگ نمی بازی این فصل — و یا لیگ نیست پایان آن — آن را سخت به تصور کنید که 2 سال در بروکلین احتمالا به عنوان پر سر و صدا به عنوان سال 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>