این مشاور Daren مطلوب می تواند با برگزاری coronavirus ‘سوپر پخش’

یک پدر مبتلا به کروناویروس پس از یک سفر اسکی به اتریش می تواند اولین “سوپر پخش” اشکال در انگلستان با توجه به یک گزارش جدید.

این مشاور Daren مطلوب, 50, East Sussex گفت: خورشید او معتقد است که او گرفتار این ویروس در شلوغ Kitzloch بار یک après-ski نقطه در ایسچگل اتریش.

او در پیست اسکی روستا از Jan. 15 تا 19 با یکی از دوستان از مینه سوتا و دو از دانمارک خروجی گزارش شده است.

هر سه با تجربه کلاسیک COVID-19 علائم زمانی که آنها به خانه بازگشت و مطلوب در گذشته این بیماری به همسر و فرزندان خود را با توجه به گزارش.

مطلوب گفت: خورشید او بیمار بود به مدت 10 روز و قادر به کار پس از “زدم برای شش” و احساس “از نفس افتاده.”

همسر او سارا شیرین و مطلوب 49 گفت: خروجی تجربه “یک دما و عجیب و غریب گر خستگی به طول انجامید که برای نزدیک به سه هفته به طور متناوب و در کل مغز مه.”

“دختر من تا به حال یک دما و سرفه مداوم و خاموش بود دو هفته,” او گفت:. “من دختر بزرگتر احساس از بین برود برای یک روز اما آن را به سرعت گذشت.”

خانواده هرگز مبتلا COVID-19 اما درخواست آزمون پس کارشناسان می تواند “درک بهتر” گسترش مرگبار اشکال با توجه به گزارش.

اگر تست را تایید مطلوب بود COVID-19 که به معنی انگلستان شیوع شروع یک ماه زودتر از آنچه قبلا فکر می کردم با توجه به گزارش.

اولین مورد ثبت شده از coronavirus در انگلستان بود که در ژانویه. 31 اما اولین مورد گرفتار در داخل کشور نبود گزارش تا فوریه. 28 خروجی گزارش شده است.

تحقیقات در حال حاضر در جریان است در Kitzloch بار به عنوان صدها نفر از مردم می توانند خود را ردیابی عفونت بازگشت به کانون توجه به خورشید است.

محققان در حال کاوش که آیا نوار پوشش شیوع — کمک به گسترش این ویروس در سراسر اروپا است.

“ما بازدید Kitzloch و آن را منفجر و با مردم آواز خواندن و رقص در جداول” مطلوب گفت: خروجی. “مردم بودند و عرق از اسکی و پیشخدمت ارائه شد عکس به جداول در صدها. شما نمی تواند یک خانه بهتر برای یک ویروس است.”

روز جمعه صبح 11,816 coronavirus موارد گزارش شده بود در انگلستان و 7,317 در اتریش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>