یک پزشک ایتالیایی در قلب شیوع کروناویروس که قرار است کشور تحت مستند به رنگ یک عکس ترسناک از بیماری مرگبار – تشبیه آن به “سونامی که فرا گرفته و همه ما است.”

دکتر دانیل Macchini که با این نسخهها کار در Humanitas Gavazzeni بیمارستان در شمال شهر برگامو هشدار داد در یک پست طولانی در Facebook در مورد خطرات ناشی از خوشنودی در جنگ بی امان علیه این ویروس موذی.

ایتالیا که در آن بیش از 460 نفر کشته شده اند و 9,172 دیگران آلوده به ویروس تحمیل بی سابقه ملی محدودیت در آن 60 میلیون نفر است.

“پس خیلی فکر کردم در مورد اینکه آیا و چه چیزی برای نوشتن در مورد آنچه برای ما اتفاق می افتد, من احساس کردم که سکوت بود و نه مسئول” Macchini نوشت در پست خود به عنوان ترجمه شده توسط دکتر سیلویا Stringhini متخصص اپیدمیولوژی و محقق در دانشگاه ژنو موسسه جهانی بهداشت.

“من خواهد شد بنابراین سعی کنید برای انتقال به مردم به دور از واقعیت ما آنچه که ما در حال زندگی در برگامو در این روز از Covid-19 بیماری همه گیر. من درک می کنیم نیاز به ایجاد وحشت اما هنگامی که پیام از خطرناکبودن از آنچه اتفاق می افتد در دسترس نیست مردم من میلرزد,” او گفت:.

در برگامو شهر مورد 122,000 برخی از 30 مایلی شمال شرقی میلان 1,245 مردم تشخیص داده شده اند توسط coronavirus در این کشور را بدترین مناطق آسیب دیده.

“من خودم را با برخی از شگفتی سازماندهی مجدد از کل بیمارستان در هفته گذشته هنگامی که ما با دشمن در حال حاضر هنوز هم در سایه: این بخش به آرامی ‘خالی’ انتخابی فعالیت های قطع شد,” او ادامه داد: در این سرما پست که به اشتراک گذاشته شده بود بیش از 29 ، 000 بار.

“این همه تحول سريع به ارمغان آورد یک فضای سکوت و سورئال پوچی به راهروهای بیمارستان است که ما هنوز نمی فهمم انتظار برای یک جنگ بود که هنوز برای شروع و که بسیاری (از جمله من) نمی شد بنابراین مطمئن شوید که هرگز با چنین شدت,” او گفت:.

“من هنوز هم به یاد داشته باشید من شب تماس یک هفته پیش زمانی که من در حال انتظار برای نتایج حاصل از یک سواب. زمانی که من فکر می کنم در مورد آن, اضطراب من بیش از یک صورت ممکن به نظر می رسد تقریبا مضحک و غیر قابل توجیه در حال حاضر که من دیده ام چه اتفاقی می افتد. خوب, در حال حاضر وضعیت دراماتیک به حداقل می گویند” Macchini اضافه شده است.

A traveler wears a mask as he waits inside Rome's Termini train station.
یک مسافر می پوشد یک ماسک او را به عنوان منتظر در داخل رم Termini train station.AP

“جنگ به معنای واقعی کلمه منفجر شد و جنگ بی وقفه شب و روز. اما در حال حاضر که نیاز به تخت های وارد شده در آن درام است. یکی پس از دیگر گروه ها بود که خالی را پر کنید تا در چشمگیر سرعت.

“تخته با نام بیماران از رنگ های مختلف بسته به عامل واحد در حال حاضر تمام قرمز و به جای عمل جراحی شما ببینید تشخیص است که همیشه سر در گم مشابه: دو جانبه پنومونی بینابینی.”

دکتر خواست مردم برای توصیف COVID-19 به عنوان یک مورد بد از آنفولانزا.

“در حال حاضر به من توضیح دهد که ویروس آنفولانزا علل چنین سریع درام. … و در حالی که هنوز هم وجود دارد افرادی که به رخ کشیدن از ترس با نادیده گرفتن جهت اعتراض به دلیل روال عادی خود است ‘موقت’ قرار داده و در بحران اپیدمیولوژیک فاجعه در حال وقوع است,” او گفت:.

“و هیچ تر جراحان ادراری, orthopedists ما تنها پزشکان که ناگهان تبدیل به بخشی از یک تیم به صورت این سونامی است که ضعف ما است.

“موارد ضرب ما می رسند به میزان 15-20 پذیرش هر روز تمام به همین دلیل است. نتایج حاصل از سواب در حال حاضر یکی پس از دیگری: مثبت مثبت مثبت. ناگهان E. R. سقوط است.”

توصیف هر یک به عنوان “طلا” Macchini گفت: پزشکان و پرستاران شاغل در سمت خود خسته هستند.

“من تو را دیدم خستگی در چهره که نمی دانم آنچه در آن بود با وجود این در حال حاضر خسته کننده حجم کار آنها بود. من تو را دیدم یک همبستگی همه ما که هرگز موفق به رفتن به ما متخصص داخلی همکاران به سوال ” چه می توانم برای شما انجام دهد در حال حاضر؟’

“پزشکان که حرکت تخت و انتقال بیماران که اداره درمان به جای پرستاران. پرستاران با اشک در چشم خود را به دلیل ما نمی توانیم صرفه جویی در همه و حیاتی پارامترهای چند نفر در همان زمان آشکار در حال حاضر مشخص شده سرنوشت.

“هیچ شیفت, بیش از ساعت. زندگی اجتماعی معلق است برای ما. ما دیگر دیدن خانواده های ما به خاطر ترس از آلوده کردن آنها. برخی از ما در حال حاضر آلوده با وجود پروتکل,” او گفت:.

Macchini اشاره کرد که برخی از همکاران خود را از آلوده شدن خود و سپس آلوده بستگان خود را که “در حال حاضر مبارزه میان مرگ و زندگی.”

“پس صبور باشید شما نمی توانید به رفتن به تئاتر موزه ها و یا سالن ورزش. سعی کنید به ترحم بی شمار از مردم شما می توانید نابودی,” او گفت:.

“من در پایان گفت:” من واقعا نمی فهمم این جنگ وحشت. تنها دلیل من است, ماسک, کمبود, اما هیچ ماسک در فروش کنه. ما لازم نیست که بسیاری از مطالعات است اما وحشت واقعا بدتر از غفلت و بی دقتی در طول یک بیماری همه گیر از این نوع؟”

نقشه از coronavirus موارد در آمریکا

A map of coronavirus cases in the United States
Coronavirus موارد در ایالات متحده

در ضمن دکتر دیگری در برگامو با روزنامه کوریره دلا سرا که پزشکان مجبور به را انتخاب کنید که برای درمان و بر اساس شانس خود را از بقا.

“ما نمی توانیم تلاش معجزات. این واقعیت” متخصص بیهوشی مسیحی Salaroli گفت: با توجه به اخبار آسمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im