ایتالیایی پرستار با کروناویروس جان خودش را در میان ترس از آلوده کردن دیگران

34 ساله ایتالیایی پرستار مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان زندگی خود را پس از آزمایش مثبت با بیماری و وحشت زده است که او تا به حال آلوده دیگران با توجه به گزارش.

Daniela Trezzi بوده است “سنگین استرس” در میان ترس او گسترش مرگبار اشکال در حالی که درمان بیماران در سن خراردو بیمارستان در مونتزا در سخت ضربه منطقه لمباردی, the Daily Mail گزارش شده است.

او مشغول به کار در واحد مراقبت های ویژه در حالی که تحت قرنطینه بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19 با توجه به انگلستان اخبار سایت.

فدراسیون ملی پرستاران از ایتالیا ابراز آن “درد و ترس” بیش از Trezzi مرگ که آمد به عنوان کشور نصب تلفات رسید و با 743 اضافی مرگ و میر شنبه.

“هر یک از ما با انتخاب این حرفه برای خوب و متاسفانه هم بد: ما پرستاران” فدراسیون گفت.

“بیماری و استرس که حرفه ای ما قرار گرفته است در زیر چشم از همه” آن گفت:, و اضافه کرد که “مشابه قسمت اتفاق افتاده بود یک هفته پیش در ونیز با همان دلایل اساسی.”

بیمارستان مدیر کل ماریو Alparone گفت Trezzi شده بود در خانه بیمار پس از 10 اسفند و “او تحت نظارت است.”

Daniela Trezzi
Daniela TrezziNewsflash/Daniela Trezzi

پرستار مرگ در دست بررسی است.

در مورد 5,760 مراقبت های بهداشتی کارگران آلوده شده توسط ویروس با توجه به آمار منتشر شده روز سه شنبه توسط یک موسسه تحقیقاتی.

این کارگران حدود 8 درصد از این کشور در مجموع موارد که به 69,176 در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>