کشیش ایتالیایی می میرد از coronavirus پس از دادن ماسک به جوان بیمار

یک کشیش ایتالیایی مبتلا به کروناویروس داد تا یک ماسک محله های کشیش نشین خود برای خریداری او را به جوان بیمار و پس از درگذشت مرگبار اشکال با توجه به گزارش.

پدر جوزپه Berardelli, 72 حاضر به گرفتن تنفسی در حالی که در یک بیمارستان پس از پیدا کردن دیگر بیمار بود که یک غریبه کامل — نیز مورد نیاز آن با توجه به بی بی سی.

اصلی کشیش در شهر Casnigo درگذشت, هفته گذشته در Lovere بیمارستان پخش گفت: با استناد به مقامات بیمارستان.

او یکی از حداقل 60 کشیش که درگذشت در ایتالیا در این ماه به عنوان کشور اروپایی بود که کانون مرگبار گیر با توجه به Catholic News Agency.

“او یک شهید از موسسه خیریه'” نیویورک کشیش یسوعیون جیمز مارتین گفت در توییتر با اضافه کردن کتاب مقدس عبارت “بیشتر عشق هیچ فرد …”

مارتین — نویسنده ای که ویرایشهای یسوعیون مجله “امریکا” — گفت: Berardelli بود “سنت مانند سنت ماکسیمیلیان Kolbe که در آشویتس داوطلب را به جای یک مرد محکوم با خانواده و کشته شد.”

“Don Giuseppe Berardelli حامی کسانی که رنج می برند از coronavirus و همه کسانی که مراقبت از آنها را, دعا برای ما!” او نوشت: با بسیاری از دیگران پاسخ که مرده کشیش بود “true سنت.”

هیچ جزئیات داده شد بیمار که دریافت تنفسی در Berardelli درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>