ایتالیایی تنور Maurizio Marchini serenades coronavirus زده فلورانس از بالکن

ایتالیایی تنور Maurizio Marchini serenaded شهر فلورانس با یک محرک تفسیر “Nessun Dorma” برای کمک به کاهش فشار جمعیت در میان coronavirus بحران است.

همه 60 میلیون نفر جمعیت را تحت مستند در ایتالیا که در آن تقریبا 2000 نفر کشته شده اند از COVID-19 و تعداد کسانی که آلوده شده افزایش یافت و به حدود 25,000.

به روح بلند خود را از بالکن, Marchini راديال این آريا – “اجازه دهید هیچ کس خواب” – از قانون نهایی در این Giacomo Puccini اپرای “توراندخت.”

این قطعه نزدیک به ایتالیایی’ قلب پس از انجام شده در رویدادهای ورزشی توسط افسانه تنور لوچیانو پاواروتی از جمله در بازی های المپیک زمستانی 2006 در تورین و در طول سال 1990 جام جهانی.

ایتالیایی ها نیز شده های دلگرم کننده در صحنه از مردم شکستن را به آهنگ و رقص در بالکن در طول بحران است که فلج شده کشور است.

یکشنبه شب همچنین بسیاری از پیوست “اوباش فلش چراغ” با استفاده از تلفن همراه مشعل و شمع در همبستگی با توجه به محلی.

پیام های به اشتراک گذاشته آنلاین نامیده می شود برای نشان دادن شروع و در 9 p. m., با این هدف بلند پروازانه ساخت چشمک زن قابل رویت از فضا.

در رم در ضمن ساکنان خود را باز ویندوز به صورت یک “صدا و اوباش” استفاده از گلدان و تابه و سایر آیتم های خانگی برای شکستن یکنواختی خود را با یک صدای ناهنجار و خشن از سر و صدا با توجه به ITV.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de