ایتالیا سوابق کوچکتر افزایش coronavirus موارد برای دومین روز متوالی

رم — ایتالیا ثبت شده کوچکتر روز به روز افزایش جدید کروناویروس موارد برای, دوم راست, روز, مقامات روز دوشنبه گفت: در حالی که هشدار آن را بیش از حد به زودی به می دانم که اگر بدترین پشت این کشور با جهان دومین caseload.

اطلاعات منتشر شده توسط ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از خود نشان داد 4,789 موارد جدید از یک روز قبل از آن نزدیک به 700 کمتر از یک روز به روز افزایش 5,560 موارد جدید گزارش روز شنبه.

تعداد مرگ و میر هم افزایش یابد به همان اندازه است. فقط وجود دارد بیش از 600 بیشتر ویروس های مربوط به ثبت نام در ایتالیا در روز دوشنبه در مقایسه با 651 در روز یکشنبه.

ایتالیا شده است اضطراب برای دیدن روز به روز آمار موارد جدید و مرگ و میر پایین رفتن آن را به عنوان شروع می شود هفته سوم تحت سراسری مستند و سلامت خود را از سیستم مبارزات تحت وزن از بزرگترین COVID-19 شیوع خارج از چین است.

همانطور که از دوشنبه, ایتالیا تا به حال در مجموع 59,138 ویروس موارد در مقایسه با چین 81,496 و کشور است که در سرعت به زودی باید دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر.

آن را تنها چهار شنبه هنگامی که مقامات ایتالیایی اعلام گزارش یکی دیگر از مجموعه ای از گریم یک روز اوج از این بیماری همه گیر است که برای اولین بار جاروب شمال ایتالیا شروع ماه گذشته: 793 بیشتر مرده و 6,557 موارد جدید.

مقامات بهداشتی هشدار داده اند که از آن خواهد شد چند روز قبل از آنها را می دانم که اگر ایتالیا در آغاز یک روند مثبت است.

“این بسیار مهم روز است. وای به کسی اجازه پایین گارد” وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: از روز دوشنبه اعداد. “در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد از همه مورد نیاز است..”

بالا بهداشت ملی, رسمی, سیلویو Brusaferro, مقاومت بودن بیش از حد خوش بینانه گفت که پیشرفت های ثبت شده در شنبه شد و با توجه به اقدامات صورت گرفته در ابتدای سال در روز های اخیر.

“ما نیاز به بیش متوالی نتایج به تایید روند به طور خاص تر است که ما در یک وضعیت مطلوب.,” Brusaferro گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. اما برای برخی از افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 100 ، 000 نفر بهبود یافته اند از جمله نزدیک به 60,000 در چین و بیش از 7000 در ایتالیا.

Volunteers give out groceries at a food drive in Rome, Italy.
داوطلبان را از مواد غذایی در یک درایو غذایی در رم ایتالیا.AP

یک فرمان دولت است که در اثر مارس 10 منع مردم از ترک خانه های خود را جز برای رفتن به محل کار به فروشگاه برای مواد غذایی و یا سایر ملزومات برای ورزش و یا پیاده روی سگ برای مدت کوتاهی و یا برای انجام کارهای ضروری مانند مراقبت از بستگان سالمند. در منطقه لومباردی که در آن شیوع شروع وجود دارد و حتی محدودیت های دقیق تر.

در میلان پایتخت لومباردی. است که تا کنون در ایتالیا بدترین ضربه منطقه, منطقه ای مقامات بهداشتی اعلام شده خود را نسبتا خوش بینانه, پس از روز به روز افزایش می دهد از هر دو تست مثبت نتایج و بستری شدن در بیمارستان از بیماران جدید با COVID-19 کوچکتر بودند. اما آنها ابراز تجدید نگرانی در مورد نیاز فوری اضافی برای تخت های مراقبت ويژه.

لومباردی کمیسیون بهداشت و درمان Giulio Gallera روز دوشنبه گفت که تعداد موارد رشد به 29,761 روز به روز افزایش 1,555 به عنوان مخالف به یک روز پرش 3200 نفر ثبت شده روز شنبه. شهرهای برگامو و میلان هر دو نشان داد نشانه هایی از بهبود اما تعداد موارد شروع به پریدن کرد به طور قابل توجهی در Brescia دیگر آمار, Lombardia شهرستان که ثبت نام 588 موارد جدید دوشنبه.

“شاید این اولین بار است که مثبت بعد از این بسیار دشوار ماه” Gallera گفت. “این است که زمان برای استراحت. ما نیاز به حتی بیشتر منسجم.”

منطقه شمال requisitioned یک هتل با 300 اتاق برای افرادی که خود نیاز به قرنطینه و قادر به درستی فاصله خود را از اعضای خانواده در خانه. لومباردی فرماندار امضا فرمان در شنبه نیاز به همه مهمانان به ترک هتل ها ظرف 72 ساعت برای آزاد کردن امکانات رفاهی برای استفاده احتمالی در سلامت عمومی در شرایط اضطراری.

کالین بری کمک از در Soave, ایتالیا

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>