ایتالیا coronavirus مرگ و میر می رسد 5 به عنوان بزرگترین شیوع در خارج از آسیا گسترش

مقامات ایتالیایی اعلام گزارش جدید کروناویروس مرگ و میر در کشور روز دوشنبه آوردن تعداد کل مرگ و میر به پنج به عنوان کشور اروپایی اقتصاد تصدیق به جبران در میان شیوع.

دو مرگ و میر گزارش روز دوشنبه بودند و مردان خود را در 80s در از منطقه لومباردی, مقامات گفت. سه دیگر مرگ و میر گزارش شده بودند و همچنین افراد مسن ترین مرده بود جدی مشکلات اساسی.

ایتالیا پرتاب شد به سقوط بیش از آخر هفته به بیش از 220 نفر مبتلا به این ویروس مرگبار پس از روز شنبه — بزرگترین و شناخته شده شیوع در خارج از آسیا با توجه به آخرین داده ها. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده هستند در مناطق ثروتمند لمباردی و ونتو.

ده شهر را با یک ترکیب جمعیت حدود 50000 در لومباردی — نزدیک به سرمایه مالی میلان — که قرار است تحت قرنطینه. مشابه اقدامات تصویب شده در یک شهر کوچک در کشور همسایه ونتو.

“به صداقت کسی به فکر گسترش [از coronavirus] خواهد بود تا تهاجمی” Attilio فنتنا منطقه ای فرماندار لومباردی گفت: RTL 102.5 رادیو. “بیماری جدی نیست اما آن را نباید دست کم گرفت.”

اما فنتنا گفت که او امیدوار است که اقدامات اضطراری مفید خواهد بود — و “در یک ماده از روز گسترش ویروس عقب خواهد شد.”

تحلیلگران هشدار داده است که سریع گسترش بیماری می تواند پرتاب ایتالیا به چهارم آن رکود در 12 سال.

میلان در خانه به 1.3 میلیون نفر از غیر منتظره ای آرام در صبح روز دوشنبه. این شهر یاد کلیسای جامع گوتیک توقیف به ناامیدی از گردشگران دادگاه لغو شد و قفسه های سوپر مارکت ها خالی بودند.

کارناوال ونیز نیز لغو شد در تلاش برای کنترل گسترش ویروس.

ایتالیا در صنعت گردشگری — که حساب تا 13 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را — نیز ابتدا به یک ضربه.

“ما شده اند غرق شدهاند لغو در چند روز گذشته در رستوران ها و هتل ها در همه جا” Patrizio Bertin رئیس ونتو شعبه ایتالیا تجاری لابی Confcommercio و گفتگو کرد.

لغو شد “باران را در سراسر منطقه” با توجه به مارکو Michielli رئیس ونتو را به مدیران هتل ها در’ انجمن Federalberghi.

“من فکر می کنم دولت شده است بیش از حد محتاطانه” او گفت:. “برای استفاده از یک تعبیری آن را به عنوان اگر وجود دارد یک بیماری همه گیر ابولا.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>