موارد ظاهرا متعلق به یکی از از دست رودخانه هادسون پسران در بر داشت به جستجو ادامه

این جستجو از جان گذشته برای دو 13 سال پسران که ناپدید شد و پس از پریدن به داخل رودخانه هادسون در اینوود هیل پارک در زمان تیره و تار تبدیل شنبه هنگامی که یک پست خبرنگار و عکاس خال خال لباس و موارد دیگر ظاهرا متعلق به یکی از بچه.

موارد — یک جفت آبی عینک و خاکستری رنگ شلوار یا شلوارک — خال خال شد در نزدیکی Spuyten Duyvil پل بین هارلم و برانکس در نزدیکی که در آن پلیس می گویند پسران شروع به پریدن کرد به رودخانه جمعه از نزدیکی پل راه آهن در حدود 5:45 p. m.

پس از آن کارآگاهان شنید گفتن اعضای خانواده — نشسته اند با هم به آنها را تماشا نیم دوجین NYPD غواصان صیقلی رودخانه — آنها تا به حال یک جفت از عینک که یکی از بستگان به رسمیت شناخته شده به عنوان متعلق به یکی از بچه.

هنوز هم یکی از پسر مادران چسبیده به امید.

“پسر من امن است گفت: به عنوان او راه می رفت. “آنها در حال رفتن به پیدا کردن او را.”

این جفت ارز معتقد بودند به بازی با Dyckman بیس بال, زمینه, زمانی که آنها تصمیم به پرش در رودخانه, پلیس گفت:. شاهدان گفته مقامات که یکی از پسران بود “مبارزه” در جریان است.

پسر بودند و بگیرید و یاد دهید که با حضور نزدیک PS 278 پائولا Hedbavny مدرسه در غرب 219th در اینوود گفت: یکی از بستگان که کاهش یافته است به نام خود.

“ما فقط تلاش ما برای دیدن, برای پیدا کردن یک راه حل است. ما هنوز به دنبال پاسخ. ما حتی نمی دانند چه رفت و در” او گفت:. “این یک کابوس است. دو ای …”

“آنها سزاوار نیست به مرگ بود. آنها بچه های خوب,” او ادامه داد. “این یک وضعیت سخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>