آن بوده است گیج کننده برای جزایر’ مهلت ارسال آثار جایزه Jean-Gabriel Pageau

Jean-Gabriel Pageau در کلمبوس کردم وقتی که او تماس از نماینده او روز شنبه که او شده بود معامله شده و به جزیره.

سناتور برای آنها Pageau بازی کرده بود هشت فصل از NHL حرفه ای بودند را به صورت آبی و کت و آن شب. Pageau مطلع شد او یک هواپیما به گرفتن عوض است.

27-مرکز گفت که او در تماس با سابق اتاوا هم تیمی و زمان Islander Derick Brassard که گفت Pageau غفلت به هر گونه سوال بپرسید تا پس از شش سال 30 میلیون دلار تمدید قرارداد رسمی شد.

اما پس از آن بود انجام معامله Pageau اول نیاز به دانستن که در آن به گزارش صبح سه شنبه.

“او فکر کرد که ما در بارکلیز [Center],” Brassard با لبخند گفت: پیش از جزایر’ چهارم و نهایی به طور منظم فصل matchup با رنجرز در روز سه شنبه در سالن بزرگ. “او مانند ‘بارکلیز? این است که بسکتبال [عرصه]? است که که در آن ما در حال بازی امشب؟'”

هنگامی که او در هواپیما عازم نیویورک Pageau گفت: او صرف ساعت اول فقط فکر کردن. سپس او خوابش قادر به بیدار ماندن از تلفات عاطفی روز مهلت گرفته بود بر او. اما پس از ورود در لانگ آیلند انتاریو بومی گفت: او احساس چیزی جز خوش آمدید.

دانستن نشینان هستند امیدوارم خانه خود را برای شش سال آینده بازی های برگزار شده است به که خوش احساس.

“به عنوان یک بازیکن شما همیشه به دنبال آن امنیت که در آن شما در حال رفتن به صرف بقیه عمر خود را در هاکی حرفه ای” Pageau گفت. “اما در همان زمان من آن را به عنوان انگیزه. من می خواهم برای اثبات به طرفداران این سازمان هم تیمی های من — من می خواهم به همه ثابت کند که آنها تصمیم درست در امضای من برای مدت طولانی است.”

در علاوه بر این به Brassard, Pageau است که در حال حاضر آشنا با چند بازیکن در جزایر’ اتاق قفل است. او را به رقابت برای کانادا در مسابقات جهانی همراه با Brassard آنتونی Beauvillier رایان Pulock و جاش بیلی که Pageau اتاق خواب با در یک نقطه.

Pageau قفل شد قرار داده شده در گوشه سمت راست در کنار همکار فرانسوی-کانادایی در کنار مایکل دال کله, Brassard و Beauvillier. Brassard شوخی که این گروه در حال حاضر هشدار داده شده است در برابر زبان هر زبان دیگر علاوه بر زبان انگلیسی.

اما آن را فقط Pageau آشنایی با تیم که فرستاده هیجان از طریق سازمان.

“من فکر می کنم او چک بسیاری از جعبه که ما به دنبال” مربی بری Trotz گفت. “شما به دنبال بدیهی است که اهداف بیشتر به دنبال یک راست دست faceoff مرد, به دنبال یک مجازات قاتل به دنبال قدرت-بازی بازی مرد اواخر بازی مهم شرایطی است که نوع از چیزی. او چک همه از آن جعبه.”

Brassard که سهام همان محل تولد به عنوان Pageau و بازی در کنار او در اتاوا برای تقریبا دو فصل گفت: او می داند که راست دست مرکز خواهد بود مناسب برای جزیره نشینان.

“من فکر می کنم او احساس کرد که سازمان و تیم از راه خود رفت و به او” Brassard گفت. “من فکر می کنم آن ساخته شده او را احساس می کنم مثل او مهم بود و ما واقعا می خواستم او را در اینجا.

“این مرد در حال رفتن به یک مقدار زیادی برای سال های بسیاری است و ما خوش شانس به او را داشته باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>