آن را در سوراخ! Caddyshack است از داستان سیندرلا است که شما را از دست ندهید لینک

در طول coronavirus خاموش کردن هر روز ما به شما یک توصیه از پست پیتر Botte برای ورزش فیلم نشان می دهد تلویزیون و یا کتاب است که شاید قبل از زمان خود را و یا به نحوی تضعیف بین ترک ها خود مشاهده/خواندن تاریخ.

CADDYSHACK (1980)

تاریخ: R

جریان: آمازون نخست

احتمالا وجود ندارد بیشتر کردنی کمدی برای یک نسل کامل. پس از آن رو است که رفتن برای آن که خوب است.

برای اولین بار مدیر Harold Ramis’, آلوده با انزال کمدی در مورد فساد اقتصادی و سیاست های کشور-باشگاه زندگی meteorically طاقی مشاغل “شنبه شب زنده” آلوم چوی چیس (به عنوان اعتماد-منابع و مدارک Ty Webb) و بیل موری (به عنوان مسخره سبزی حافظ کارل Spackler) که آگهی libbed خیلی شل اسکریپت نوشته شده توسط Ramis ملی و هجو افسانه داگ کنی.

“Caddyshack” که حول محور دانش آرمان نوجوان کدی دنی نونان (مایکل اوکیف) در snobby Bushwood باشگاه کشور رتبه شماره 7 ورزش, فیلم تمام وقت توسط موسسه فیلم آمریکا.

©Warner Bros/حسن اورت C

آن را نیز برجسته “Mary Tyler Moore Show” جانباز تد شوالیه به عنوان سودایی باشگاه مؤسسین قاضی Smails مشخص شده و برای اولین بار اصلی فیلم نقش یک زن 59 ساله امینی کمدین به نام Rodney Dangerfield که در نهایت به دست آورده نقره ای-صفحه نمایش احترام او بلند گاهی به عنوان quipping املاک و مستغلات مغول Al Czervik.

به استفاده از مواد مخدر و شایع مهمانی خاموش و تنظیم شد و به عنوان افسانه ای به عنوان فیلم خود را که بر اساس موری و برادرش Brian Doyle-Murray (که بازی لو caddie کارشناسی ارشد) در حال رشد به عنوان توپ جمع کن در هند هیلز باشگاه گلف در ایالت ایلینوی است.

اضافه کردن یک زن و شوهر از نقاط اگر شما مانند رقص مکانیکی gophers و غزل خوان Kenny Loggins. آن را باید به ذکر است که سال 1988 Caddyshack II — با Dan Aykroyd جای موری جکی میسون در Dangerfield و رابرت پشته برای شوالیه — همچنین می ایستد در نزدیکی بالای رهبران برای بدترین عاقبت تا کنون ساخته شده است.

نقل قول از توجه داشته باشید

قاضی Smails (Ted شوالیه): “شما می دانید, Ty شما باید با دکتر بوق و خودم. منظورم این است که او شده است باشگاه قهرمان سه سال در حال اجرا و من هیچ دولا دولا راه رفتن خودم.”

Ty Webb (Chevy Chase): “آیا خودتان کوتاه, قاضی. شما فوق العاده ای دولا دولا راه رفتن.”

Botte ضربات: 4.7 از 5

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>