آن زمان برای میلیاردرهای خود را به استفاده از میلیاردها دلار برای نجات اقتصاد

زمان فوق العاده ای برای تماس اقدامات فوق العاده.

آن زمان برای درخشان در کسب و کار به استفاده امده میلیاردها دلار در ترازنامه خود را برای کمک به نجات اقتصاد ایالات متحده.

یک کنسرسیوم از اپل, وارن بافت و جی پی مورگان نیاز به رهبری ما از این ظروف سرباز یا مسافر با تجمع $200 میلیارد و اعمال نفوذ منابع خوبی از این کشور — به علاوه تا پایان با یک سود.

اگر آنها خواهد شد در تاریخ به عنوان نوابغ نادر که در عمل در یک زمان نیاز در واقع انجام این کار “کار خدا” و ساخت امریکا کار دوباره (MAWA).

اپل که $207 میلیارد دلار پول نقد در دست باید تعلیق سهام آن بیع متقابل و قرار دادن پول نقد خود نسبت به سازنده تر استفاده می کند. اپل می تواند کمک $125 میلیارد و هنوز هم $82 میلیارد دلار در دست است.

بافت برکشایر هاتاوی است $128 میلیارد دلار در آماده و به راحتی می توانید به کمک 75 میلیارد دلار خروج از آن با $53 میلیارد دلار به صورت نقدی.

جی پی مورگان که یک بانک منحصر به فرد سرمایه نظارتی محدودیت. شاید فدرال رزرو خواهد اجازه دهید آن را پرتاب در برخی از پول نقد اما نقش های اصلی آن می توان به عنوان یک وسیله نقلیه برای اعمال نفوذ سرمایه — نه به ذکر است پشت-در-کار جیمی Dimon قابل اعتماد مغز.

سه مهارت های منحصر به فرد مجموعه سه ultra-large ترازنامه یک ماموریت: نجات اقتصاد است.

$200 میلیارد می تواند اهرمی 10 بار در یک وسیله نقلیه جداگانه ایجاد $2 تریلیون اقتصادی احیا صندوق (MAWA).

که پول را به آنها اجازه انجام هر آنچه می کند بهترین. بافت ساخته شده است که ده ها میلیارد در نظر گرفتن مخاطرات در floundering شرکت ها نیاز به سرمایه می تواند به قید وثیقه مورد علاقه خود شرکت های هواپیمایی و برخی دیگر صنعتی انواع.

تیم کوک در اپل می تواند کمک در استقرار استراتژیک سرمایه در رشد شرکت های فن آوری. و Dimon تخصص را در سهام شاخص بازار خرید و صندوق و مقابله ساختار.

این تیم می تواند حرکت بسیار سریع تر از DC — و نوشتن خود را میراث در همان زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im