از آن زمان به اتخاذ محدودیت هزینه برای انتخابات آمریکا

یکی از چیزهایی که هرگز نباید برای فروش است ،

بنابراین با هزینه های گزاف ثروت باد اورده اخیر دموکراتیک شرکت کننده مایکل بلومبرگ نیست آن زمان ما, قرار دادن یک حد معقول سیاسی هزینه ؟

یکی از این قانع کننده تر چیزهایی که در مورد هر دو بلومبرگ و رئیس جمهور تهمت است که آنها هر دو بسیار موفق در کسب و کار. تهمت قرار داده و 50 میلیون دلار به انتخاباتی خود را و زد لاغر اما توانا یکی از گذراندن تنها 300 میلیون دلار از جمله کمک های مالی در مقایسه با هیلاری کلینتون که صرف یک گزارش 600 میلیون دلار از دست داد.

توانایی انجام بیشتر با حداقل قابل تحسین است صفت در کسب و کار در زندگی و حتی در سیاست است. با محدودیت هزینه, ما می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به خوبی یک نامزد مجهز شده است تا مدیریت اقتصاد.

بلومبرگ صرف $275 میلیون دلار از ماه نوامبر و فوریه است. و آن را فقط مقدماتی. در عین حال او هنوز هم در سوم یا چهارم (با توجه به نظرسنجی).

دوم-کمترین خرج کننده در مرحله مقدماتی حزب دموکرات است تام Steyer که پوسته 140 میلیون دلار با هیچ چیزی برای نشان دادن برای آن است.

من در ابتدا خوشحال است که بلومبرگ متوسط با مهارت های کسب و کار رابطه وارد شده بود مسابقه — پرچین از انواع در مورد تهمت از دست داد. حداقل اگر بلومبرگ برنده ما نمی خواهد که یک unaccomplished شده اضافه کردم سوسیالیستی رانندگی اقتصاد ما از یک صخره.

بلومبرگ می تواند انجام بسیاری از خوب با تمام پول او را صرف در مبارزات انتخاباتی خود و هنوز هم معتبر به اجرا برای دفتر.

او می تواند سعی می کنید برای رفع این شهر بی خانمان بحران است. او می تواند صرف بیشتر برای مبارزه با سرطان و کمک به کودکان محروم به دانشگاه بروند. او می تواند در ساخت مدارس و کمک به جانبازان و اولین پاسخ دهندگان.

امریکا باید همیشه مانند یک به خوبی اجرا کسب و کار و شایسته سالاری. در کسب و کار وجود دارد بودجه و محدودیت هزینه. از آن زمان به اتخاذ آنها در انتخابات برای کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر