Jack Sock در اشک را شکست پس از احساسی اولین پیروزی پس از سال 2018 است.

جوراب No. 8 بازیکن در جهان فقط دو سال پیش تا به حال برنده در ATP Tour پس از پاریس کارشناسی ارشد در نوامبر سال 2018 است. او دو سال از عذاب در نهایت به پایان رسید و در روز چهارشنبه با یک عاطفی پیروزی بر رادو Albot در دور اول از دلری بیچ در فلوریدا.

جوراب متکی است wild-کارت ورودی به بازی در مسابقات به تازگی پس از رتبه بندی جهانی نقاط حل شده به طور کامل به هیچ چیز ترک او را به عنوان یک unranked بازیکن خارج بالای 1000.

در حال حاضر 15 ماه پس از آخرین تور win Sock شده غلبه دادگاه پس از او بسیج و ذخیره بازی نقطه به نقطه شکست Albot دفاع از قهرمان در Delray Beach, 3-6, 6-3, 7-6.

پس از صرفه جویی در یک بازی نقطه به نیروی سوم مجموعه tiebreak این شهر کانزاس بومی با کلاچ در خدمت به برنده شدن در این مسابقه 7-2 در شکن. به 27 سال کاهش یافته و به زانو خود را پس از مطابقت با نقطه و پنهان سر خود را در دست خود را قبل از پاک کردن اشک.

او به وضوح عاطفی و شکست در بیشتر اشک پس از دست دادن با Albot و عقب نشینی به خود courtside صندلی. او هنوز دور پاک کردن اشک وقتی که او به دادگاه برای تشکر از جمعیت است.

تنیس, جامعه, جشن, جوراب برد اما برخی به ذکر است که Albot شد winless در سال 2019, دوره نقاهت بعد از جراحی شانه و سطح بازی ضعیف بود. که مهم نیست به Sock که تنها برجسته در دو سال گذشته بود پیروزی بر, ایتالیایی, Fabio Fognini در حوضچه جام حذفی — یک رویداد است که چاله های جهان در برابر اروپایی ها اما نه یک ATP تور رویداد.

برنده به طور خودکار بازیابی Sock به عنوان یک رتبه بندی بازیکن و او انتظار می رود که برای صعود به عنوان بالا به عنوان شماره 770 در جهان است که ATP تور به روز رسانی رتبه بندی خود را دوشنبه آینده.

او در حال حاضر بازی آمریکایی استیو جانسون در دور دوم به صورت یک نقطه در دلری بیچ یک چهارم نهایی.

تنیس مفسران شد پر از احساسات در دیدن جوراب در نهایت شکستن 15 ماه خشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de