جک ولش سخت-رانندگی اجرایی که تبدیل جنرال الکتریک به جهان با ارزش ترین شرکت در دو دهه گذشته در راس درگذشت. او 84.

ولش همسر سوزی ولش اعلام کرد مرگ او به CNBC در روز دوشنبه.

بومی Salem, Massachusetts ولش پیوست جنرال الکتریک به عنوان یک مهندس شیمی در سال 1960 و صعود راه خود را به تبدیل شدن به رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت در سال 1981 و موقعیت او برگزار شد تا سپتامبر سال 2001.

تحت ولش رهبری زیرساخت های غول ارزش ضرب از 12 میلیارد دلار در این سال او شروع به $410 میلیارد زمانی که بازنشسته شد به عنوان درآمد مشخصی تقریبا پنج برابر به حدود 130 میلیارد دلار در سال 2000 است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آنها ولش حمایت در سال 2016 انتخابات توییتی همدردی خود را برای کسب و کار تیتان خانواده صبح روز دوشنبه.

“وجود دارد هیچ شرکتی رهبر مانند نوترون’ جک” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “او دوست من و حامی. ما ساخته شده تخفیف های فوق العاده با هم.”

ولش برای او شناخته شده بود شدید خشم برای بوروکراسی و اجرایی دلاوری که منجر مجله فورچون به نام او “مدیر قرن” در سال 1999. او کارآمد جنرال الکتریک عملیات و به شدت به دست آورد کسب و کار جدید به گسترش شرکت و نمونه کارها. در میان معاملات بسته شده در زمان تصدی خود بود جنرال الکتریک $6.4 میلیارد دلار کسب RCA در سال 1986 که به آن کنترل شبکه تلویزیونی NBC است. Comcast خرید کنترل از NBC از جنرال الکتریک در سال 2011.

اما ولش همچنین لقب “نوترون جک” به صورت تهاجمی خود را تلاش برای بریده بریده جنرال الکتریک نیروی کار است. این شرکت بنا به گزارش ها تا به حال بیش از 400 ، 000 کارکنان در پایان سال 1980 تعدادی که قطع شده بود به حدود 300,000 فقط پنج سال بعد.

ولش بازنشسته از جنرال الکتریک تنها چند روز قبل از 9/11 با حدود 420 میلیون پرداخت و خود را جانشین دستچین جف Immelt گرفتن محل خود. ولش خروج چپ Immelt به گریبان با عواقب ویرانگر حملات تروریستی و همچنین بحران مالی 2008 که roiled شرکت و سوخته مالی آن-بخش خدمات.

GE مبارزات تحت Immelt که چپ در سال 2017, باعث این شرکت ارزش بازار به شاقول آن اخیرا در ایستاده بود حدود 95 میلیارد کمتر از یک چهارم از اوج خود تحت ولش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de