ژاکوبی پرستاران شورشی علیه پوشیدن همان coronavirus ماسک برای 5 روز

پرستاران در ژاکوبی بیمارستان در برانکس در حال شورش علیه یک شهر جدید بیمارستان سیاست سهمیه بندی که نیاز به آنها را به استفاده مجدد از همان N95 ماسک به مدت پنج روز.

آنها گفت: به عبارت دیگر فولاد ماسک بر همان ماسک برای جلوگیری از آلودگی است.

“مدیریت و محدود کردن دسترسی به تجهیزات PPE و درخواست پرستاران برای استفاده مجدد N95s برای کل هفته. این غیر قابل قبول است برای پرستاران و COVID بیماران ما در حال تلاش برای نجات” ژاکوبی پرستار کلی Cabrera گفت: پست.

“ما در حال خواسته به انجام چیزی است که ما می شده اند مواخذه برای یک ماه پیش است. ما در حال قرار دادن خودمان و بیماران در معرض خطر با انجام این کار” اضافه شده Cabrera پرستاران اتحادیه هرزه در تاسیسات.

در حالت ایده آل پرستاران باید با استفاده از یک ماسک در هر سفر با بیمار و سپس دور انداخته و برای کنترل عفونت Cabrera از, که با این نسخهها کار در بخش اورژانس گفت.

ژاکوبی پرستاران هستند تا خشم است که آنها در حال برگزاری یک تجمع در خارج از بیمارستان روز شنبه در اعتراض به سیاست.

Cabrera شهر گفت: مقامات بهداشتی می دانم که این یک عمل خطرناک, اما آنها تحمیل آن به دلیل ناکافی منابع.

توجه به کارکنان فرستاده شده توسط ژاکوبی افسر ارشد پزشکی مایکل Zinaman و رئیس پرستار افسر سوزان Pennacchio گفت: “N95s می تواند دوباره مورد استفاده قرار گیرد تا به مدت پنج روز در هر ثانیه+H [بهداشت+بیمارستان] دستورالعمل.”

آنها گفتند: “فولاد ماسک ها پوشیده می شود بیش از N95 ماسک” برای تقویت ایمنی.

Cabrera با اشاره به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل ها است که می گویند اگر کمبود وجود دارد از ماسک کارکنان مراقبت های بهداشتی می توانید با استفاده از “ماسک های خانگی (به عنوان مثال گلدار شال) برای مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 به عنوان آخرین چاره…..”

بهداشت+بیمارستان با صدور بیانیه ای جمعه شب گفت که “هر مراقبت های بهداشتی کارگران در سیستم ما که نیاز PPE [تجهیزات حفاظت شخصی} قادر به دریافت آنچه آنها نیاز دارند” اما اذعان کرد: “ما باید اقدامات جدی برای حفظ آنچه که ما فراموش کرده اند.”

“پرستاران قلب نیویورک بهداشت + بیمارستان و ایمنی خود را در طول ما COVID-19 دیدگاه اولویت است. ما در حال حاضر لوازم مورد نیاز برای همه کارکنان ما, اما به طور کامل آگاه است که وجود دارد در سراسر کشور کمبود منابع” در این بیانیه افزود: “ما همچنان به حمایت های محلی و ایالتی و فدرال و آژانس های اضافی برای تجهیزات حفاظت فردی.”

ژاکوبی و بیمارستان های دولتی به دنبال دستورالعمل های مندرج توسط CDC و شهر و دولت در بخش بهداشت و درمان هر یک از کارگران بهداشت و درمان است که توانایی به استفاده و یا استفاده مجدد از هر گونه تجهیزات “خود را بر اساس ارزیابی تناسب” یک بهداشت+بیمارستان های رسمی گفت.

در ضمن در یک نشست خبری جمعه, شهردار, بیل د Blasio گفت اضافی ماسک و دیگر دنده محافظ هستند و در حال حمل به بیمارستان.

شورش علیه سهمیه بندی از ماسک ها به شرح زیر ارسال گزارش از پرستاران در Mt. سینا وست بیمارستان توسل به پوشیدن کیسه زباله بیش از لباس خود را در اعتراض به سهمیه بندی از لباس و مقصر این وضعیت برای coronavirus مرگ یک عزیز همکار Kious کلی.

Mt. سینا هرگونه کمبود دنده محافظ.

هر دو رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و د Blasio همچنین ادعا وجود دارد کافی منابع دنده محافظ برای مراقبت های بهداشتی کارگران — حداقل در حال حاضر. اما پرستاران پرستاران اتحادیه تمسخر در آن اظهارات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>