شبکه پرواز غرب روز دوشنبه رو به یک سفر جاده ای است که ارائه می دهد یک خسته کننده, برنامه, اما همچنین یک فرصت برای حل و فصل را به زندگی با ژاک Vaughn.

مربی موقت تنها تا به حال حدود 24 ساعت به قرار دادن خود مهر در شبکه قبل از آنها بازی خود را برای اولین بار بازی او را تحت پنج شنبه یک 110-107 برنده بیش از خریداران است. اما به عنوان نهایی در 19 بازی این فصل جریان شروع روز سه شنبه در برابر لیکرز Vaughn سعی خواهد کرد برای قرار دادن اثر انگشت او در شبکه در پی کنی اتکینسون را شلیک.

“من به چالش کشیده کارکنان برای به دست آوردن یک لیست از چیزهایی که شاید آنها تا به حال شده فکر کردن در مورد [انجام]” Vaughn روز یکشنبه گفت. “ما تا به حال مورد بحث و بررسی برخی از آن چیزهایی است که ما در ادامه به بحث در مورد رفتن به جلو. من فکر می کنم شما می توانید برخی از تغییرات. برخی از چیزهایی که باقی خواهد ماند و وضعیت موجود. … ترفند کوچک است که امیدوارم بازیکنان ما پاسخ دهند.”

تغییراتی که Vaughn شروع به قرار دادن در محل برای روز یکشنبه بازی بودند نه بیش از حد چشمگیر است. بالا بردن DeAndre Jordan به صف شروع بیش از جارت آلن بود قابل توجه اما این شبکه نیز روشن تر بر میدارد دفاعی و Vaughn سعی در اضافه کردن در چند جدید خارج از تایم پخش می کند.

Vaughn گفت: او نیز خواهد بود با اضافه کردن در دفاعی جدید مجموعه.

“ما شروع به اجرای دفاع است که اگر شما لازم نیست که ارتباط آنها کار نمی,” او گفت:.

بیشتر نگرانی فوری بود تا بدانند ریشه شبکه’ گردش مالی مشکلات پس از ارتکاب یک فصل-29 روز یکشنبه.

مخالفان خود را در سواحل غرب سفر جاده ای را ندارد, همه چیز راحت تر است. پس از بازی روز سه شنبه برابر LeBron James و آنتونی دیویس آنها بازگشت به عقب پنجشنبه و جمعه در برابر رزمندگان و کلیپرز قبل از بسته بندی تا با یک بازی یکشنبه در برابر پادشاهان.

اما این شبکه دیدم این سفر به عنوان فرصتی برای “آرام کردن خارج سر و صدا” Caris LeVert گفت و تمرکز بر واقعیت جدید پس از یک هرج و مرج آخر هفته.

“ما می خواهیم با استفاده از این زمان برای ساخت ما رفاقت ژل و یادگیری JV [Vaughn] کمی بیشتر اما همچنین رقابت” اردن گفت. “ما برخی از مخالفان سخت اما [شوت] که NBA. ما عاشق آمد و بازی. خواهیم دید که سخت تیم های مانند این در postseason اگر که جایی که ما می خواهیم. پایین خط ما باید قادر به پیروزی در جاده بازی ها.”


شبکه یاد می آورد Nic Claxton از G-لیگ جزیره که در آن rookie مرد بزرگ به طور متوسط 21.7 امتیاز و هشت ریباند بیش از گذشته سه بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im