Jadeveon Clowney نقشه کشی ناگهانی NFL free agency بهره از براونز

تیم با بیشترین باقی مانده کلاه فضایی در NFL شده است نشان دادن علاقه شاید بهترین بازیکن سمت چپ بر روی رایگان-بازار.

کلیولند براونز باید موقعیت خود را به عنوان یک خواستگار بالقوه برای Jadeveon Clowney که خود را کاهش درخواست قیمت از بیش از 20 میلیون دلار در هر فصل به عنوان کم به عنوان $17 میلیون ESPN گزارش شده است.

“برخی از مردم در اطراف (آن) لیگ بر این باورند کلیولند کردم و نزدیک با Clowney از دیگر خواستگاران هر چند هیچ چیز در نهایت اتفاق افتاده است از اخیر مذاکرات” ESPN جرمی فاولر توییتی.

این قهوه بیش از $43 میلیون دلار در دسترس کلاه فضایی و خواهد بود قادر به ایجاد بیشتر اگر آنها را برش سابق غول لبه حمله کننده Olivier ورنون که تا یک سال سمت چپ بر روی قرارداد خود را در $15.5 میلیون کلاه رسید. کلیولند نیز Myles گرت بود که برای معلق نهایی شش بازی از فصل گذشته به صورت نوسانی کلاه ایمنی در پیتسبورگ استیلرز کارفرمایی ماسون رودلف.

Clowney از شماره 1 به طور کلی انتخاب در 2014 NFL Draft توسط Houston Texans به حال سه کیسه چهار مجبور گیر میکنه و دو دفاعی touchdowns در 13 بازی در 2019, فصل اول خود را با Seattle Seahawks. او تا به حال بالغ بر 24.5 کیسه بیش از گذشته سه فصل با تگزاسی.

Seahawks و تنسی تیتان نیز باقی می ماند علاقه مند در Clowney. جت – با کمی کمتر از 17 میلیون دلار در کلاه فضایی با توجه به overthecap.com – آیا “بسیار بعید” به دنبال او پست برایان Costello گزارش هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de