کانادا میلیاردر مهندسی یک طرح برای نجات استون مارتین است که شامل سیلی به نام یاد اما تلاش خودروساز در مسابقات فرمول یک تیم است.

مد سابق سرمایه دار خیلی مهم لارنس قدم زدن است که منجر به یک کنسرسیوم که پرداخت 162 میلیون پوند انگلیس و یا حدود 213 میلیون دلار برای یک 16.7 درصد سهام خود در این شرکت پشت سر جیمز باند مورد علاقه لوکس, ورزشی, اتومبیل, استون مارتین در روز جمعه گفت.

قدم زدن را نیز به نام خود نقطه مسابقه فرمول یک تیم ملی بعد از استون مارتین شروع در 2021 فصل مسابقه به عنوان بخشی از یک بسته نجات که با هدف بالا بردن 500 میلیون پوند — دلار یا 659 میلیون برای این شرکت آن را به عنوان چنگ زدن با ضعیف فروش. او را نیز تبدیل به اجرایی رئیس استون مارتین هیئت مدیره هنگامی که معامله کامل است با توجه به شرکت.

“من و همکاران من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که استون مارتین یکی از بزرگ جهانی خودرو لوکس مارک” قدم زدن در بیانیه ای گفت. “من باور دارم که این ترکیب سرمایه و تجربه من از هر دو موتور صنعت و ساختمان بسیار موفق برندهای جهانی به این معنی است که در طول زمان ما تحقق Aston Martin Lagonda بالقوه است.”

دیگر 318 میلیون پوند از تلاش برای جمع آوری اعانه را از مسئله حقوق است که در آن سرمایه گذاران موجود خواهد بود قادر به خرید سهام جدید در قیمت با تخفیف در تاریخ معینی در آینده است.

یک کاهش فروش زیر استون مارتین اکتبر 2018 مثال در بورس لندن چپ لوکس خودروساز جستجو مالی برای یک نجات دهنده زندگانی. انگلیسی خودروساز به نام 2019 یک “ناامید کننده در سال” گفت: آن را قادر به عمده فروشی به عنوان بسیاری از اتومبیل به عنوان برنامه ریزی شده با وجود 12 درصد افزایش در فروش های خرده فروشی.

استون مارتین مدیر عامل اندی پالمر گفت: این شرکت بهره مند خواهند شد از قدم زدن تجربه در مارک های لوکس و صنعت خودرو است. قدم زدن — که دارای مجموعه ای از فراری و صاحب کبک فراری نمایندگی — شناخته شده است برای ایجاد Tommy Hilfiger و پیشرو در ارائه عمومی اولیه برای Michael Kors.

“اقدامات امروز اعلام کرد اجازه خواهد داد که ما به پیاده سازی و تحویل ما تنظیم مجدد طرح و ارائه Aston Martin Lagonda با یک پلت فرم پایدار برای آینده” پالمر در بیانیه ای گفت.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de