جیمز دولان به دنبال خرید SNY به عنوان متس فروش شایعات چرخش

استراحت متس طرفداران — جیمز دولان احتمالا نمی خواهید برای خرید تیم خود را. او فقط می خواهد شبکه تلویزیون.

به عنوان Wilpon خانواده cranks یک فروش آن MLB حق رای دادن شایعات swirled این هفته که دولان — که به عنوان صاحب نیکز و رنجرز ممکن است حتی کمتر محبوب با اپل طرفداران ورزش از Wilpons — علاقه مند بود در خرید متس.

منابع تایید این احتمال وجود دارد که میلیاردر رئیس Madison Square Garden را در کنار دیگر آینده نگر مناقصه. در علاوه بر این به نیویورک صنعت تیتان کسانی که می تواند شامل یک بلوک تشکیل شده توسط ex-یانکی الکس رودریگز, منابع می گویند.

با این وجود خودیها گفت: این تیم دولان است که به احتمال زیاد علاقه مند بلکه Wilpons’ مالکیت سهام در SNY کابل-شبکه تلویزیونی. این ایده می تواند به ادغام آن با MSG شبکه برای ایجاد یک نیویورک ورزشی-صدا و سیمای colossus, منابع گفت.

“جیم دولان خرید متس برای تلفن های موبایل دیوانه در ابتدا گفت:” یک بانکدار آشنا با دولان و متس فروش. “اما او همیشه می خواستم به ادغام [MSG شبکه] با محلی دیگر کانال های ورزشی. او نیاز به بیس بال و که ممکن است نیاز به در نظر گرفتن یک شات در متس.”

خواست روز جمعه در مورد دولان امکان بهره در متس و SNY یک MSG سخنگوی گفت: “ما نمی دیدگاهها شایعه یا حدس و گمان است.”

روز چهارشنبه گزارش داد که SNY در حال حاضر می تواند برای grabs پس از مذاکرات به فروش 80 درصد از تیم برای $2.6 میلیارد دلار به پرچین-صندوق میلیاردر استیو کوهن fizzled ماه گذشته. این شبکه می تواند ارزش به اندازه 900 میلیون دلار در حراج سناریو با توجه به یک بانکی خودی.

منابع متعدد گفته پست که هرگاه تلاش کرده است در گذشته به اعتصاب یک معامله برای یانکی ها ” YES شبکه که خود را MSG شبکه حقوق به بازی بیس بال و تابستان تلویزیون درآمد که خودی می گویند هرگاه معتقد است را MSG جذاب تر کسب هدف است.

هنوز خودی هشدار داد که هرگاه خالص ارزش حدود 1.5 میلیارد دلار — تقریبا به اندازه کافی برای خرید این تیم و احتمال دارد او را مجبور به همکاری با دیگر میلیاردر علاقه مند به داشتن متس. در این سناریو گفت: یک بانکدار دولان می تواند ادغام SNY با شبکه ها و سپس فروش سهام خود در این تیم است.

چنین توافقی می تواند ناپسند توسط لیگ اصلی بیس بال به عنوان می خواهم این واقعیت است که هرگاه خانواده در حال حاضر صاحب یک تیم است. عمویش لری دولان خریداری سرخپوستان کلیولند در سال 2000.

در سال 1999 Cablevision بود که در مذاکرات جدی برای خرید متس آشکار از Wilpons و اواخر co-owner, Nelson Doubleday. که معامله شد بنا به گزارش scuttled توسط “ساختاری و مسائل کنترل” — یک عبارت است که برای تلفن های موبایل ترسناک شبیه به آنچه کشته متس مقابله با کوهن در هفته های اخیر. در آن زمان پس از پیشنهاد برای خرید متس کاهش یافت و از طریق Dolans زده یک معامله به هوا برخی از متس بازی در MSG بین سال های 2002 و 2005.

پس SNY راه اندازی در سال 2006 MSG نه پخش بزرگ-لیگ بیس بال بازی.

“وجود دارد یک شبکه خود را با تیم بیس بال در خارج وجود دارد” گفت: بانکدار. “[هرگاه] خواهد بود بی مبالات اگر او نبود یک نگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>