جیمز دولان برنده طرح دعوی در دادگاه در برابر سابق نیکس ستاره چارلز اوکلی

جیمز دولان در نهایت یک برنده.

طرح دعوی در دادگاه مدنی آورده سابق نیویورک نیکز ستاره چارلز اوکلی در برابر باغ میدان مدیسون و مالک تیم جیمز دولان اخراج شد توسط یک قاضی فدرال منهتن روز شنبه یک دادگاه پرونده را نشان می دهد.

Oakley شکایت کرد دولان و MSG افترا حمله حبس نادرست و سایر اتهامات در سپتامبر. 2017 بیش از یک حادثه از آن مه که در آن اوکلی پرتاب شد از گاز خردل و پس از دستگیری کشتی جودو با نیروهای امنیتی است.

او ادعا کرد در کت و شلوار خود او بود که ناعادلانه هدفمند برای ساخت jabs در دولان که او نیز در حضور و غیاب در حالی که پرسنل از باغ ادعا الکی مست بود و متخاصم.

روز چهارشنبه قاضی ریچارد سالیوان طرفه با دولان و MSG گفت: Oakley موفق به ایجاد یک قابل قبول استدلال حقوقی برای حمایت از ادعای خود و دستور داد که با توجه به اخراج شود.

“از زمان آغاز به کار خود در این مورد تا به حال احساس از روابط عمومی کمپین با احزاب به ظاهر بیشتر علاقه مند در دادگاه افکار عمومی نسبت به شایستگی خود استدلال حقوقی. که شاید قابل درک است داده های شخصی و عمومی ماهیت اختلاف” سالیوان نوشت.

“اما در حالی که طرفداران بسکتبال به طور کلی و نیکز طرفداران در حال رایگان برای فرم نظرات خود را در مورد که در سمت راست و آیا Oakley را تخلیه شد انگیزه چیزی بیش از هوی و هوس از تیم های صاحب این واقعیت باقی می ماند که Oakley شکست خورده است و به ادعا قابل قبول ادعای قانونی است که می تواند برآورده فدرال شفاعت استاندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>