جیمی Dimon هشدار coronavirus را بد ‘رکود’ به ما

جیمی Dimon هشدار داد “بد رکود” در حال آمدن است به ما — و در زمان محجبه ضربه تند وشدید زدن در رئیس جمهور تهمت را از دست داده و coronavirus بحران حتی به عنوان او به دنبال برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران در مورد چشم انداز.

64-سال-از جی پی مورگان چیس — که تنها با شروع به کار از خانه در هفته گذشته بعد از نزدیک به یک ماه به دلیل اورژانس جراحی قلب — دوشنبه پیش بینی کرد که توقیف کسب و کار بی سابقه مستندات و افزایش نرخ بیکاری خواهد شد آسیب گسترده به اقتصاد است.

“حداقل ما فرض کنیم که آن را شامل بد و رکود اقتصادی همراه با نوعی از استرس های مالی شبیه به بحران مالی جهانی سال 2008” Dimon نوشت دوشنبه در نامه سالانه به سهامداران است.

جی پی مورگان چیس می تواند تعلیق آن سود اگر سقوط تولید ناخالص داخلی به میزان 35 درصد در سه ماهه دوم و اگر نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14 درصد در سه ماهه چهارم Dimon گفت. سود خواهد تانک “معنی داری در 2020,” او اضافه شده است.

با این وجود Dimon وعده داده شده را بخواهید نه برای هیچ درمان خاصی از دولت گفت: تعقیب و گریز را در خود پرداز atm “خوبی مواجه نگردند و هنوز هم عملکرد” و این که این بانک قصد دارد به قرض های اضافی 150 میلیارد دلار به مشتریان.

Dimon حتی در زمان چه شبیه potshot در رئیس جمهور بیش از همه گیر مصلی.

“در حال حاضر همه گیر است که تنها یک نمونه از بد برنامه ریزی و مدیریت است که باید صدمه دیده کشور ما” Dimon نوشت. “به عنوان یک ملت ما به وضوح مجهز نیست برای این همه گیر جهانی و عواقب ویرانگر بوده است.”

اما Dimon را به نظر می رسد به توافق با کاخ سفید است که یک برنامه باید به آمریکایی ها بازگشت به کار با این استدلال که گسترده و آزمایش های دقیق مورد نیاز خواهد بود.

Dimon شکست خورده به ذکر است وال استریت ژورنال در گزارش روز جمعه که جی پی مورگان معامله گران احساس تحت فشار به کار با وجود شیوع کروناویروس در شرکت طبقه تجاری — hard-nosed سیاست است که در سمت چپ نزدیک به دو دوجین معامله گران بیمار و دیگری 65 در قرنطینه.

Dimon شد و به همین ترتیب کم حرف در مورد اورژانس قلب عملیات که سمت چپ او را طرد برای بسیاری از ماه مارس ضمن تشکر از مردم برای خود “آرزوها” در حالی که او recuperated اما ارائه هیچ به روز رسانی جدید در مورد سلامت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>