جیمی Dimon بهبودی از عمل جراحی قلب به اندازه کافی سریع برای اضطراب وال استریت

زمانی که دیوار Streeters بگویید جیمی Dimon به خوبی به زودی آنها به این معنی است.

به واشنگتن سراسیمه برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس از تبدیل شدن به یک بزرگتر بحران اقتصادی از سال 2008 وام مسکن بحران مالی انواع bemoaning از دست دادن غیر رسمی سخنگوی JPMorgan مستقیم صحبت کردن ،

Dimon یک دنیا-و-پرورش نیویورکر زندگی می کند که در خیابان پارک قرار گرفتند اورژانس جراحی قلب در 5 مارس شده است و در استراحت در بستر زمان. یک جی پی مورگان گفت: او “دوره نقاهت بسیار خوب” شده است و حتی شرکت در “برخی از تماس ها و جلسات از طریق ویدئو.”

با این وجود خودیها نیز گفت: این امر می تواند اغراق بگویم Dimon است که “کار از خانه است.” عادی زمان بهبودی برای Dimon روش که در آن یک پارگی در آئورت تعمیر شد که سه ماه.

با کروناویروس بحران در حال رشد هر روز تیره تر و بانکداران و دلالان و دیگر مدیران وال استریت در حال رشد به طور فزاینده ای نگران برای بازگشت به صنعت رابط به خیابان اصلی و کاپیتول هیل.

“شما نیاز به gravitas از یک جیمی Dimon در حال حاضر گفت:” ولز فارگو ارشد تحلیلگر مایک مایو اشاره کرد Dimon “frenemy” که معروف برای کباب مدیر عامل در درآمد تماس. “چگونه بسیاری از مردم در امور مالی شناخته شده توسط نام خود را?”

Dimon خروج از زندگی عمومی می آید به عنوان COVID-19 همه گیر است و موجب ترس است که بانک ها متوقف خواهد شد اعطای وام به کسب و کار یا است که مردم نمی خواهد بود قادر به برداشت وجوه از حساب های خود را اگر بانک ها شروع به بسته شدن کلا.

اینها مسائلی است که Dimon — به طور منظم حضور در برنامه های خبری مانند CNBC و فاکس کسب و کار می تواند ضربه زدن به پایین در تلویزیون تحت شرایط مختلف منابع گفت.

“جیمی است که می تواند آرامش بازار با رفتن بر روی تلویزیون و گفت: ” نگران نباشید در مورد نقدینگی بانک ها خوب هستند و ما نگه داشتن پول جریان’,” گفت: یک برآمدگی براکت بانکدار. “او می تواند انجام دهد که او را به خاطر جیمی.”

او می تواند برای مثال مشتری جلب کردن جی پی مورگان — بزرگترین کشور وام دهنده — که از نظر مالی قوی و باز برای کسب و کار بدون توجه به آنچه در منابع گفت.

“در سال 2008 بانک مشکل. در حال حاضر آنها راه حل” توضیح مایو. “صنعت بانکداری است که به عنوان سخت به عنوان آن را به حال شده است اما در آن طول می کشد کسی مثل جیمی Dimon به ایستادن و آن نقطه است.”

Dimon را نیز به خوبی متصل DC که در آن او شده است شناخته شده به عموم قاپوق سیاستمداران یک روز و با آنها کار بعدی از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک شخص ملکه بومی است. پس از آزادی در سال 2018 است که او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات است چرا که او “به عنوان سخت به عنوان او است” و “دقیق” Dimon گفت: 60 دقیقه است که این دو ساخته شده اند جبران.

“من راه می رفت در دفتر بیضی و او گفت:” پس شما را دوست دارم به این دفتر شما نمی خواهد؟,'” Dimon گفت. “و من گفت:” نه واقعا.'”

Dimon واشنگتن اتصالات و اعتبار می تواند در مفید آمده است در حال حاضر به عنوان تغذیه می شود راه حل های به نگه داشتن پول در جریان و از جمله فقط این هفته با خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار برای کمک به کاهش نرخ وام مسکن, منابع گفت.

“اگر استیو Mnuchin و Jay Powell نیاز به صحبت با کسی در مورد آنچه که باید انجام آنها باید درخواست یک پسر که مشغول به کار با وزارت خزانه داری و فدرال رزرو در ’08 و هنوز شغل خود را” مایو گفت. “من فقط امیدوارم که او انرژی به انتخاب کنید تا گوشی.”

یک فرد آشنا با COVID-19 بحران مذاکرات در DC می گوید نوشته است که بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل برایان Moynihan پا کرده است تا برای پر کردن Dimon نقش به عنوان رئیس مخاطب بین بانکی و کاپیتول هیل اما اذعان می کند هیچ کس پر Dimon کفش وقتی که می آید به توضیح مالی پیچیدگی به مردم آمریکا است.

“واضح است که جیمی از دست رفته است” DC خودی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>