ژاپن می فرستد هرزه به لبنان به بحث Carlos Ghosn

ژاپن و معاون وزیر دادگستری در سفر به لبنان تا آخر این هفته سعی کنید به این صورت که فراری سابق نیسان رئیس Carlos Ghosn باید محاکمه در ژاپن است.

Hiroyuki Yoshiie را ترک خواهد کرد توکیو روز شنبه در دیدار با وزیر دادگستری لبنان ماری کلود نجم روز دوشنبه در ژاپن وزارت دادگستری گفت.

رهبر سابق رنو-نیسان automaking داد ساخته شده پر شور تا پایان سال فرار از ژاپن که در آن او در دادگاه به جرائم مالی از جمله سوء استفاده از نیسان بودجه برای نفع شخصی. او را انکار اتهامات عنوان شده علیه.

Ghosn گفت که او فرار کرد و به خانه دوران کودکی خود را از لبنان برای پاک کردن نام خود را. لبنان ندارد استرداد پیمان با ژاپن است.

برزیل متولد Ghosn, که همچنین دارای لبنان و تابعیت فرانسوی بازگشت به توییتر در اواخر روز پنجشنبه برای اولین بار در بیش از یک ماه درخواست امضا برای طومار برای آزادی همکار سابق نیسان اجرایی گرگ کلی که دستگیر شد در همان زمان.

“این است که نیسان امید که Ghosn خواهد شد بازگشت به ژاپن به طوری که تمام حقایق را می توان به درستی تاسیس تحت ژاپن در سیستم قضایی” این شرکت در بیانیه ای گفت جمعه.

ژاپن شماره 2 خودروساز واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی در برابر Ghosn در اوایل این ماه به دنبال 10 میلیارد ین ($92 میلیون دلار) خسارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im