جارت آلن وضعیت با تورهای شده است هرگز بیشتر نامشخص

قسمت اول از سری جدید تجزیه و تحلیل Brooklyn Nets.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس به حالت تعلیق در NBA فصل آن را هنوز هم یک کمی معلوم نیست دقیقا چه جارت آلن است و آنچه که او تبدیل خواهد شد.

در دراز مدت مرکز و یا عزل استارت?

پایه قطعه یا تجارت تراشه?

وطنی خالص یا مصدوم از بروکلین جدید ،

با COVID-19 اینها گیج کننده بار و برای همه است. اما آلن وضعیت با شبکه است که بیشتر در هوا از آن در سال بوده است. اول او فرم خود را از دست داده و سپس یکی از بزرگترین حامیان زمانی که شبکه راه جدا با مربی کنی اتکینسون.

سپس او خود را از دست داد شروع کار به جای DeAndre Jordan. و با دومی دیده می شود به عنوان یک معامله بسته با کوین دورنت و Kyrie Irving این سوال که آیا این برگ آلن به عنوان یک ارزش ذخیره در فصل آینده — و یا به عنوان یک ارزش تجارت تراشه.

زمانی که شبکه راه از هم جدا اتکینسون در مارس 7, در میان گمانه زنی ها در مورد دلایل چرا اتکینسون اصرار بر شروع آلن بیش از اردن.

Jarrett Allen
جارت آلنگتی ایماژ

آلن فرم آغشته یک تیم-بدترین منهای-49 بیش از هشت بازی گذشته. اتکینسون در نهایت کاهش زمان بازی و در بازی نهایی به عنوان شبکه مربی صحبت با پست در مورد ایده دادن دورنت دقیقه به عنوان یک توپ در مرکز فصل آینده است.

“هیچ مشکل. اگر او در برابر یک پسر قوی, [شاید]; اما پس از آن شما را مجبور به بیرون آمدن و گارد او” اتکینسون گفت: پست. “تیم در حال تحقق است. شما فقط باید به درک که مزیت است.”

اتکینسون نمی کنید که شانس جایگزین دستیار ژاک Vaughn. و Vaughn اولین تصمیم پرسنل به عنوان مربی موقت شد به جای آلن در ترکیب با اردن از یک دهه قدیمی تر اما نه تنها در شکل بلکه با دورنت و ایروینگ.

این شبکه تنها دو بازی با Vaughn مسئول قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس به حالت تعلیق در این فصل است. آنها هر دو با آلن آینده روی نیمکت.

آنها ضرب و شتم شیکاگو با آلن منفی-7 در 19 دقیقه خاموش نیمکت و اردن یک زن به همراه 12. سپس آنها را به دست آورده یک پیروزی چشمگیر در لس آنجلس در مقابل لیکرز با آلن mustering فقط سه نقطه — دوم-پایین ترین تفرج فصل — در حالی که اردن پاره پاره کردن 12 ریباند.

Vaughn قاب آن به عنوان یک حرکت تاکتیکی به ساحل تا اول-واحد دفاع و دریافت سریع طبقه در حال اجرا واحد دوم اضافه میکند: “آن را به هر دو آن ها یک درایو به ما بهترین خود را.”

مسلما نگه داشتن آلن رانده شده است یک چیز برای شبکه. حتی اسپنسر Dinwiddie گفت: تماس های گرفته شده-در آلن “کاملا متفاوت است. … وقتی که او می آید که با پرخاشگری او را نشان می دهد [5] نوع استعداد است.”

اما اشتباه نکنید Vaughn است موقت که می خواهد کار تمام وقت. بهترین راه برای انجام این کار با پیدا کردن پنج شروع که بهترین تأکید دورنت و ایروینگ بسکتبال-دانا و شیمی-دانا است.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

اگر 6-پا-11 rookie Nic Claxton توسعه به عنوان انتظار می رود و دورانت می بیند زمان به عنوان یک rim-حفاظت از کشش پنج خود را 1.8 بلوک در 2017-18 به مراتب بیش از آلن حرفه ای-بالا — می تواند ترک یا اردن و یا آلن اضافی. و آن گونه ساده لوحی به فکر می کنم در اردن در جریان است در هر نقطه.

بله شبکه برداشت آلن گزینه برای فصل آینده در Oct. 14 و آنها گزارش رد پیشنهاد برای او که ام مشبک Clint کپلا. اما آنها ممکن است برای اضافه کردن یک سوم ستاره در این تابستان. با ایروینگ و Caris LeVert تاریخچه سلامتی, خرید و فروش Dinwiddie ممکن است مخاطره آمیز تر از تجاری در آلن.


جارت آلن

موقعیت: مرکز

قد: 6 فوت-11

سن: 21

قرارداد وضعیت: به پایان رساندن سال سوم از چهار سال 10 میلیون دلار rookie معامله

2019-20 آمار: 10.6 امتیاز 9.5 ریباند 1.3 بلوک 64.6 زمینه-هدف در صد

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>