جیسون کالینز تست مثبت برای coronavirus پس از حضور در شبکه بازی

جیسون کالینز بازنشسته دیرین شبکه مرکز و فعال آشکارا گی ورزشکار عمده در آمریکای شمالی ورزش می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

کالینز 41 معتقد است او قراردادی بیماری که با حضور او در بروکلین نتز غرور شب بازی در مارس 4 و توسعه اولین علائم یک هفته بعد.

کالینز که بازی هشت از 13 فصل در NBA با این شبکه گفت: او یک “وحشتناک سردرد” تب و سرفه است و در حال حاضر خود quarantining در خانه.

“من رفتم به ER کردم و آزمایش و صحبت با برخی از اسناد در مورد تنگی در قفسه سینه. من در خانه در حال حاضر در حال استراحت است اما هنوز هم در حال تجربه برخی از تنگی و ممکن است بازگشت به بیمارستان بعد از امروز. در روز شنبه ریه ها من روشن بود که بدیهی است که خوب است” کالینز توییتی شنبه.

“لطفا ایمن ماندن و ادامه به فاصله اجتماعی. با تشکر از شما به هر واحد مراقبت های بهداشتی کارگر وجود دارد که ما قهرمانان واقعی در خط مقدم. لطفا بیایید سعی کنید برای پهن کردن منحنی و نه پایمال کردن ما سیستم مراقبت های بهداشتی.”

چهار بازیکن در این شبکه قبلا آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله کوین دورنت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>