Javon Kinlaw سفر از بی خانمانی به آرزو پیش نویس NFL چشم انداز

Javon Kinlaw به اطراف نگاه در NFL سراغ ترکیب در ماه فوریه و منعکس شده است.

“با موقعیت من قرار داده و من حتی نباید الان اینجا” Kinlaw گفت. “من آن را جدی. من هرگز آن را برای اعطا اینجا بودن. من خیساندن آن در. نگاه کردن به اطراف. من نمی توانم باور کنم که من واقعا در اینجا چون من از طریق بسیار بوده است فقط برای رسیدن به این نقطه است. من آن را دوست دارم. “

کارولینای جنوبی دفاعی lineman است چند هفته به دور از یک مرد بسیار ثروتمند است. او انتظار می رود که انتخاب شده در بالا 20 میدارد از این پیش نویس در آوریل 23. آن خواهد بود که گام بعدی در یک داستان است که بار خوانده شده مانند یک هالیوود اسکریپت.

Kinlaw رشد در واشنگتن اما صرف زمان تندرست از خانه به خانه و در زمان بی خانمان شد. او به تازگی به ESPN گفت: که در یک توقف آنها را به آب جوش از همسایه خود را شلنگ به دوش.

“من کاملا مطمئنم که مردم می دانند که داستان در حال حاضر” Kinlaw گفت: در ترکیب. “فقط بی خانمان بودن. آن نوع از شرایط است. در حال قرار دادن در بسیاری از شرایط دشوار. چیزهایی که کودکان و نوجوانان نباید ببینید. انجام بسیاری از چیزهایی که کودکان باید به انجام. من به شما یک مثال است. من اولین بار سفر توسط خودم 11 یا 12 سال است. من سوار تازی از واشنگتن دی سی به ایالت کارولینای جنوبی توسط خودم. اما من فکر کردم آن را سرد ، فقط سوار. فقط دیدن چیزهای مختلف است.”

Kinlaw نقل مکان به ایالت کارولینای جنوبی هنگامی که او در کلاس نهم برای زندگی با پدرش. او با حضور در گوس کریک دبیرستان که در آن او را کشف فوتبال است. Kinlaw نگه داشته شدن در مشکل هر چند از مدرسه کاهش یافته است در نیمه راه خود را از طریق ارشد سال با وجود نقشه کشی بهره از برخی از بازی های لیگ برتر برنامه ها در کشور است.

Javon Kinlaw NFL Draft 2020
Javon KinlawAP

Kinlaw زندگی خود را در مسیر جونز در دانشگاه, تاریخ و کالج در می سی سی پی.

“فقط با داشتن جایی که من می دانستم که من که قرار بود برای دریافت قرار داده از” Kinlaw گفت. “فقط با داشتن سه وعده غذا. من همیشه به مردم می رفتن نیست به تاریخ و کالج برای فوتبال واقعا. من فقط رفت چون من تا به حال جایی برای خواب. من تا به حال مواد غذایی رایگان. که واقعا چرا من رفت. من هیچوقت با این انتظار که ” من قصد دارم برای رفتن به SEC, من قصد دارم برای رفتن به لیگ.’ من رفتم چون من تا به حال جایی برای خواب است.”

کارولینای جنوبی مربی خواهد Muschamp دیده بود Kinlaw در گوس کریک ماند و در تماس با او. Muschamp آورده و سپس او را به کارولینای جنوبی و Kinlaw شد همه آمریکایی برای Gamecocks. او تا به حال 35 پردازد و شش کیسه چهار کارفرمایی فشارهای دو اشتباه بهبود و مسدود شده و پا زدن در 2019.

در حال حاضر 6 فوت و 5 324-کوبنده در نظر گرفته شده است بهترین دوم دفاعی lineman در پیش نویس و شنیدن نام او نامیده می شود در دو هفته توسط راجر Goodell.

“او حرکت می کند واقعا به خوبی برای یک مرد است که به وضوح در حال رفتن به یک کشور حضور” ESPN پیش نویس تحلیلگر مل Kiper جونیور گفت: به تازگی. “او فوق العاده ای ورزشکاری. من فکر می کنم این چیزی است که مردم می خواهند بیشتر از هر زمان دیگر در فوتبال به عنوان ما می دانیم آن است که فشار داخلی و یک پسر است که تطبیق پذیری.”

Kinlaw, که گفت که او فقط واقعا شروع به عشق فوتبال در کارولینای جنوبی احساس می کند او تا به بسیاری از اتاق را برای رشد در NFL.

“برای اطمینان حاصل کنید چرا که من حتی خراش سطح به تصویب راش” Kinlaw گفت. “بسیاری از بار من فقط در خارج وجود دارد bull-عجله فقط راه رفتن بچه ها به عقب. بنابراین هنگامی که دریافت می کنم که حق مربیگری آسمان محدود است.”

انگیزه برای Kinlaw در حال حاضر خود است 1-year-old daughter, Eden امره و مطمئن شوید که او بهتر است از دوران کودکی نسبت به او.

“من یک دختر بچه است که من برای ارائه و من هرگز می خواهم او را به رشد چگونه بزرگ شدم و آن نوع از شرایط” Kinlaw گفت.

Kinlaw خواسته شده بود در ترکیب آنچه که او خود را بگویید کوچکتر خود بود که رفتن از خانه به خانه و قادر به خرید لباس های جدید.

“نگه داشتن سر خود را ، متوقف بودن خیلی خجالتی است. فقط صحبت کردن با مردم” Kinlaw گفت. “آیا نمی شود ترس به صحبت کردن با مردم است. نترس. مردم احتمالا انتخاب شما از آنجا که شما نمی کردم خیلی لباس. شما با پوشیدن لباس های مشابه اما مرد خیلی خیلی بیشتر به عنوان شما ، فقط نگه داشتن در حال رشد است. بودن خود را حفظ. نگه دارید که شما هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de