ST. LOUIS — St. Louis Blues defenseman جی Bouwmeester شده است را رد کرد از بازگشت به بازی در فصل به طور منظم و یا در پلی آف.

مدیر کل داگ Armstrong ساخته شده با اعلام این خبر در روز شنبه.

در یک کنفرانس خبری در سازمانی مرکز Bouwmeester به خبرنگاران صحبت کرد و برای اولین بار پس او سقوط بر روی نیمکت در این دوره برای اولین بار در طول یک بازی در آناهایم اردک در فوریه. 11.

“این یک چیز ترسناک, اما آن است که رفتن خیلی خوب است به تازگی,” او گفت:. “ما همچنان به بررسی چیزهایی که به آن می رود. من در این نقطه در حال حاضر که من احساس می کنم خیلی خوب است.”

آرمسترانگ مورد بحث Bouwmeester وضعیت باقی مانده از این فصل است.

“برای روشن شدن جی و من هر دو صحبت بیش از آخر هفته یا بیشتر” آرمسترانگ گفت. “ما هر دو درک است که او نمی خواهد شرکت در فصل به طور منظم و یا برگشتی برای ما. ما صحبت کردیم در مورد مدت های طولانی از چیزهایی که ممکن است یا نه ممکن است رخ دهد اما ما هر دو احساس آن را در ماه فوریه. ما نمی باید به تصمیم گیری طولانی مدت در این نقطه است. او را به زمان بازگشت خود را با خانواده می شود و در اطراف این تیم و او را آدرس آن چیزهایی که به عنوان تابستان پیشرفت می کند.”

بلوز شد و میزبانی سالانه خود را پدران سفر زمانی که آنها در آناهایم.

Bouwmeester وجود دارد گفت: هیچ هشدار هر چیزی در مورد اتفاق می افتد.

“همه چیز را تا به آن نقطه عادی بود” Bouwmeester گفت. “من تا به حال نشده است بیمار و یا تا به حال بسیار در جریان است. آن را به طور کامل از آبی است.”

Bouwmeester گفت: او منتقل شده است و توسط پاسخ او دریافت کرده است از مردم.

“توسعه و حمایت از مردم شده نشان داده شده است بسیار طاقت فرسا” Bouwmeester گفت. “افرادی که در اطراف بودند در آن زمان به عنوان به خوبی به عنوان پدر بودن وجود دارد در این سفر وجود دارد بسیاری از چیزهایی که مطلق بهترین سناریو. او قادر به رله ها و اطلاعات است که بسیار مفید برای همه است.

“آن را تمام شده است بنابراین فروتنی. این یک دنیای کوچک است. مردم واقعا نمی مراقبت.”

36 سال ادمونتون بومی در بیمارستان بستری شد در دانشگاه UC Irvine, مرکز پزشکی در اورنج کانتی, کالیفرنیا, و صرف پنج شب در بیمارستان است. Bouwmeester حال cardioverter defibrillator کاشته شده به قفسه سینه خود را. این یک دستگاه است که نظارت بر عملکرد قلب. آن را نیز می تواند ارائه یک شوک به قلب اگر آریتمی اتفاق می افتد به بازگرداندن ضربان قلب منظم.

“من در این نقطه در حال حاضر که من احساس می کنم خیلی خوب” Bouwmeester گفت. “چیز عجیب و غریب در مورد این تمام چیزی است که شما از چیزی که اتفاق افتاده کاملا از آبی و غیر منتظره بودن در بیمارستان برای چند روز. در حال حاضر وجود دارد برخی از محدودیت ها به عنوان به آنچه که من می توانید انجام دهید. اما من احساس بسیار طبیعی است. که چیز خوبی است.”

Bouwmeester گفت: او نیست فکر در مورد آینده اش در این ورزش است.

“شده است وجود دارد بسیاری در جریان است. من فکر می کنم این چیزی است که من قطعا رفتن به ارزیابی” Bouwmeester گفت. “به من می گویند انجام داده ایم که من نمی خواهد می گویند من انجام داده ام که هنوز به طور کامل. وجود دارد تصمیم گیری من قصد دارم به به. که بعدا خواهد آمد.”

بازی که در آن Bouwmeester سقوط به تعویق افتاد. آن برگزار خواهد شد آوریل 11. آن آغاز خواهد شد با 1-1 نمره به عنوان آن را در زمان به تعویق افتادن, اما هنوز هم به دنبال کامل 60 دقیقه فرمت.

بلوز قرار داده اند Bouwmeester در دراز مدت مجروح رزرو. سنت لوئیس است پس از به دست آورد defenseman مارکو Scandella از مونترال کانادا برای سال 2020-دور دوم انتخاب و مشروط 2021 دور چهارم انتخاب کنید.

Bouwmeester است بدون محدودیت رایگان agent پس از این فصل است. او امضا یک سال معامله برای $3.25 میلیون دلار برای این فصل است.

او در 17 سال NHL حرفه ای Bouwmeester بازی های برگزار شده است 1,240 بازی. او 88 اهداف و 336 کمک می کند. او در دور اول انتخاب توسط Florida Panthers. از سال 2004 تا 2014, Bouwmeester در 737 بازی متوالی نهم-بالاترین مجموع همه زمان.

او از دست رفته تنها چهار بازی فصل گذشته زمانی که بلوز موفق به کسب حق رای دادن برای اولین بار جام استنلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر