جی کاتلر نشان می دهد NFL پخش اولویت با Kristin Cavallari

جی کاتلر می خواهم به یکی دیگر از نرم افزار در پخش

سابق NFL quarterback که اولین بار تلویزیون های فرفره در فاکس در سال 2017 بدون تماس با یک بازی به تلاش برای باز گشت با دلفین میامی گفت: این هفته در واقعیت خود را نشان می دهد که شبکه های ابراز علاقه به او را برای سال 2020 NFL season. اما اولویت این است که به یک بازی تحلیلگر در پخش غرفه به جای کار در یک استودیو.

“یک من می خواهد به انجام برخی از استودیو مسائل اما من واقعا نمی خواهید برای انجام این کار” کاتلر گفت: در بحث با همسر خود Kristin Cavallari در یک قسمت جدید از این “بسیار Cavallari” واقعیت نشان می دهد.

ماه گذشته بزرگ سرب گزارش شده بود که کاتلر به حال ملاقات با CBS و ESPN در مورد پتانسیل رادیو و تلویزیون کار می کنند. فردا هشت تیم برای پخش بازی های NFL در حالی که ESPN فقط یکی برای فوتبال دوشنبه شب.

36 سال کاتلر بازی NFL 11 فصل با مهندسان دنور و شیکاگو خرس قبل از بازنشستگی و پذیرش یک نقطه در فاکس به عنوان بخشی از شماره 2 تیم با کوین Burkhardt و چارلز دیویس. او سپس امضا یک سال مقابله با دلفین ها بازی 14 بازی در سال 2017 قبل از بازنشستگی دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>