جی رایت نمی خواهد ترک ویلانووا برای نیکس

جی رایت گذشت در صحبت با نیکز زمانی که آنها تا به حال یک سر مربیگری جای خالی دو سال پیش و به نظر نمی رسد به احتمال زیاد او ذهن خود را تغییر دهید در هر زمان به زودی.

یک گزارش جدید دوشنبه در فوربس پیشنهاد نیکز را قوی علاقه رایت فقط به عنوان سابق مغز اعتماد را دو سال پیش. اما احساسات نیست متقابل با توجه به NCAA منبع نزدیک به این وضعیت است.

“جی را دوست دارد ویلانوا جی را دوست دارد ویلانووا” این منبع گفت. منبع نشان داد رایت است و نه به طور کامل رد کرد NBA در آینده برای این کار مناسب است اما نشان داد نیکز حق رای دادن در حال حاضر بوده است نه بهشت تحت مالکیت جیمز دولان.

هر دو ورودی نیکز جمهور لئون رز و ویلیام “در سراسر جهان وس” وسلی — بسکتبال قدرت کارگزار آنها گل رز با کار کرده است — از منطقه فیلادلفیا. گل رز است که از چری هیل, N. J., و فارغ التحصیل از معبد. بنابراین افزایش بدجور آشنا با 5 فیلادلفیا بسکتبال ،

Jeff Van Gundy و Tom Thibodeau می شود انتظار می رود در رز لیست کوتاه.

این تصور از مردم که می دانند رایت است که تنها کار او می خواهم ترک ویلانووا برای 76ers.

در ماه مه سال 2018 رایت گفت: پست است که صحبت کردن به نیکز به حال همه چیز را با ویلانووا.

“این است که شما علاقه مند, من فقط نمی خواهم به ترک” رایت گفت: پس از آن. “این نیکز. شما را دوست دارم باغ های شهر نیویورک شما عشق نیکز. من فقط می دانم که من نمی خواهم به ترک ویلانووا.”

کارل هرش رایت دیرین عامل نیز گفت: تنها در این زمان است که رایت تا به حال هیچ برنامه ای برای ترک مدرسه.

رایت 58 است در 19 فصل با ویلانووا. او به رهبری Wildcats ملی عناوین در 2015-16 و 2017-18.

رایت قرار دادن خود Berwyn Pa. خانه در بازار برای حدود 2.5 میلیون اما فیلادلفیا مجله کسب و کار, گزارش او و خانواده اش به دنبال کوچک و حرکت و نزدیک به ویلانووا را در محوطه دانشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>