جاز ستاره داناون Mitchell می دهد coronavirus سلامت به روز رسانی: ‘خوب’

جاز All-Star داناون Mitchell تحویل یک پیام مثبت در حالی که به روز رسانی خود را بازیابی از coronavirus.

در 30 ثانیه تصویری ارسال شده به NBA.com میچل با ابراز تشکر از هواداران برای حمایت خود را از زیر این خبر در روز چهارشنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 همراه با یوتا هم تیمی رودی Gobert. آنها برای اولین بار بود دو NBA ورزشکاران به قرارداد این ویروس که منجر به فصل معلق بودن تا اطلاع ثانوی.

میچل با لبخند در طول فیلم گفت: او به خوبی انجام می دهند در حالی که در انزوا و صرف وقت خود را در بازی های ویدئویی در طول روز است.

“من می خواستم به می گویند با تشکر از شما بسیار برای ادامه حمایت خود را و آن را به معنای زیادی به من” میچل گفت. “من احساس می کنم خوب است. همه چیز به خوبی پیش میرود. فقط با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب شما می دانید که به من گفته شده توسط مقامات بهداشتی بنابراین من به ماندن در انزوا.”

میچل قبلا نوشته شده در Instagram صفحه اذعان کسانی که به او پس از درمان توسط مقامات بهداشتی در شهر اوکلاهما پس از جاز را بازی برنامه ریزی شده در برابر رعد و برق به تعویق افتاد.

پدرش داناون Mitchell که با این نسخهها کار برای متس به عنوان مدیر از بازیکن روابط و توسعه جامعه دریافت یک تست منفی برای این ویروس در شب جمعه. Mitchell در حضور هنگامی که پسر او و جاز بازی نیکز در باغ در مارس 4.

NBA است توصیه می شود که تیم های که بازی کرده اند جاز در هفته های اخیر از جمله نیکز سلتیکز پیستون و رپتورز باید بازیکنان خود را خود قرنطینه به مدت 14 روز به عنوان یک احتیاط.

میچل بود خود سازنده ترین فصل تا کنون در سه سال فعالیت حرفه ای به طور متوسط 24.2 امتیاز در هر بازی و انتخاب شدن به اولین All-Star game. او به دنبال به جلو به امکان بازی دوباره به زودی.

“من نمی توانم صبر کنید تا دوباره در کف و بازی برای بهترین طرفداران در جهان” میچل گفت. “من واقعا از دست بازی در مقابل شما بچه ها. من با دیدن شما بچه ها به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>