جف بزوس می پرسد قاضی به بازی شیر یا خط مایکل سانچز افترا طرح دعوی در دادگاه

آمازون رئیس جف بزوس گزارش می خواهد یک قاضی به بازی شیر یا خط یک طرح دعوی در دادگاه او را متهم به اهانت به دوست دختر خود را برادر بیش از نشت برهنه خود را, عکس.

این تاجر میلیاردر اخراج در مایکل سانچز در یک دادگاه پر کردن درخواست برای طرح دعوی در دادگاه به رد گفته او ساخت meritless ادعا می کند فقط به شیر بزوس برای پول بیشتر با توجه به گزارش.

“اخاذی پرورش می دهد سر خود را دوباره” می خواند بزوس را دوشنبه تشکیل پرونده در لس آنجلس دادگاه با توجه به مادر جونز. “شکایت ساخت اظهارات توهین آمیز به ساخت یک پایه و اساس یک طرح دعوی در دادگاه.”

سانچز جمعه دعوی در دادگاه گفت: بزوس به دروغ او را متهم کرد از توزیع صریح تصاویر از آمازون مدیر عامل شرکت ملی Enquirer که در نهایت با انتشار داستان آشکار بزوس رابطه با سانچز خواهر, لورن سانچز.

سانچز دچار “تحقیر و آزار و اذیت” به عنوان یک نتیجه از بزوس این اتهامات که منجر FBI برای حمله به خانه خود را در نظر همسایگان خود را با توجه به شکایت خود را.

اما بزوس به نام سانچز ادعاهای بی اساس و استدلال کرد که آنها مشخص شده و تلاش برای سرکوب خود را رایگان-گفتار حقوق با توجه به خبری بلومبرگ. Exec گزارش به استناد یک قانون کالیفرنیا است که اجازه می دهد تا چنین دعاوی به سرعت رد کرد.

Michael Sanchez
مایکل سانچزجان Sciulli

“آقای سانچز در حال حاضر آوردن این عمل برای به دست آوردن پول از آقای بزوس بسیار فردی که اطلاعات او به فروش می رسد به National Enquirer,” بزوس گزارش استدلال خود را در پر کردن. “آقای سانچز ادعا می کند که او در حال انجام است تا آنجا که او در حال حاضر ناراضی در مورد پوشش اخبار مربوط به رسانه ها در گرداب است که او به علت پس از دریافت $200,000 و خیانت است.”

مایکل سانچز بستری در شکایت خود به کار با Enquirer به عنوان خروجی گزارش در خواهر خود را در رابطه با بزوس اما گفت که او فقط در تلاش برای “پیش از داستان است.”

در یک پست وبلاگ در سال گذشته بزوس متهم Enquirer از تلاش برای گرفتن او ادعا که تلخیص ارائه شده خود را به نگه داشتن مرد تحت کاری ادامه داده اند اگر او علنا گفت که او تا به حال هیچ دلیلی برای باور کردن پدر و مادر خود شرکت American Media Inc.’s پوشش او با انگیزه های سیاسی.

حماسه از عکس به بیرون درز گرفت نوبه خود عجیب و غریب در ماه گذشته با انتشار حسابرسی قانونی که گفت: عربستان سعودی ممکن است مسئول بوده است.

ملت به نام ادعا می کند که این هک بزوس تلفن “مضحک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im